Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy nézek ki egy tízes skálán?

Hogy nézek ki egy tízes skálán?

Figyelt kérdés
Tényleg nem tudom hogy nézek ki. Szóval sokat segítene ha őszínte véleményt kapnék. Köszi szépen! (Jobb kamerám nincs)

2020. nov. 17. 10:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
8
2020. nov. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem 10-es skáláztam én sem, mert én is ezen gondolkoztam, amit 10-es írt. A kamera minősége miatt, és az arcod nem kamerába nézése miatt, az viszont nálam like emberileg, hogy nem alulról fotóztad magad, mert az több mindent sejtet, bár a villanyt felkapcsolhattad volna, így az arcod is jobban láttuk volna, attól függetlenül, hogy milyen a kamerád. De abból amit láttunk szerintem nem kéne szégyenkezned, mert szerintem jól nézel ki, pláne hogy az arcodon látszik, hogy tulajdonképpen az önértékelési problémádon és a saját magadról alkotott fals képen kívül te egy boldog ember vagy, szóval a mosolyról ne szokj le. 8-as vagyok, és tényleg csodálkozom, hogy szégyenkezel, csak nem értem hogy miért.
2020. nov. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
Átlagon aluli biztosan nem vagy, de én se tudok pontozni ezzel a képminőséggel.
2020. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem vészes a külsőd.
2020. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem helyes vagy, olyan átlagos 17-18 éves lehetsz kb az alapján amennyit láttam belőled ☺️
2020. dec. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!