Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Henry...

Mi a véleményetek Henry Kettner-ről? Csak szerintem egy elképesztően ripacs és tenyérbemászó nyálas figura?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=PjkOkOesL1E

Én fiú vagyok és vszeg részben azért gondolom így, mert a külsejére irigy vagyok, de a stílusa amúgy is ilyen mitugrász, kozmopolita okostojás egoista szépfiú. Feltétlenül írjátok le a nemeteket is, mert a csajok úgy is tudom, hogy elájulnak tőle!



2020. nov. 17. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nem szimpi, túl sok az ego, túl nagy az arc

külsőre amúgy nem lenne rossz, de valahogy a személyisége (amit így megismerni belőle videón) nem tetszik

2020. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Nekem sem szimpi. Nem birom ezt a magamutogatast. Barnit sem annyira "kedvelem". Ő is eladta magat.


21F

2020. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
én személy szerint rühellem, mint szart, de teljesen egyéntől függ. régen a barátaim oda-vissza voltak érte/tőle (nem tudom, hogy van a mondás), de én már akkor sem bírtam. Azt gondolja, hogy a kis szőke fürtjeitől majd ő lesz a világ közepe. Az a tipikus "ha nem vagy egy topmodell alkat, akkor takarodj", ami nekem nagyon nem jön be...
2020. nov. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Fuckboy
2020. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Se én, se a barátnőm nem bírjuk. Ő egyszerűen csak jól néz ki és van pénze. Ennyi. A tartalom, amit előad és a stílus egyáltalán nem kiemelkedő. Ha szegényebb családba születik és nem tud pl. utazós videókat csinálni drága ruhákban, drága lakásokban, akkor sehol sem lenne.

Ott van pl. Szirmai, aki szintén nem néz ki rosszul, szintén nem szegény, DE képes volt egyedien közvetíteni valamit, amiben tartalom is van.

2020. nov. 18. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem követem a munkásságát, de így sem szimpatikus, szerintem mondjuk nem is néz ki jól. Lány vagyok
2020. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez akkor esett le, amikor covidosan mászkált ide-oda. Voltak tünetei, mégsem ült meg a fenekén. Nem zavartatta magát, gondolom rengeteg embert összefertőzött. Ezért is mérgező a mentalitása.

Eddig nem volt vele különösebb problémám, de ebből azonnal leesett, hogy mennyire könnyelmű, és hogy csak magára gondol.

2020. nov. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok olyat találni benne, ami szimpatikus/tetszene... nem tudom milyen nőnek imponál egy ennyire feminim alak. 😃

L/22

2020. nov. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
79%

Szemely szerint kulsore nekem nagyon bejon, es a hangja is tetszik.


19/L

2020. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szimpatikus, irritáló, beképzelt.


35/L

2021. máj. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!