Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig bírnád mentálisan ezt...

Meddig bírnád mentálisan ezt a Covid helyzetet?

Figyelt kérdés
Az összes jelenlegi korlátozással (November 18.) ha ezek maradnának végleg, együtt tudnál élni vele? Mi hiányzik a legjobban a Covid előtti világból neked?
2020. nov. 18. 08:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha a munkáltatóm állandósítaná a home officet, és nem csak heti 2 napot engedélyezne, jobban bírnám. Nekem a környékbeli posta este 8-ig nyitvatartása hiányzik, mert a munkaidőm miatt nehezebben jutok el, ha bármi olyat kell átvennem, amit nem dobnak be a postaládába valamiért. Korábban a hét bármely napján el tudtam menni ilyenek miatt a postára, és hétköznap munka után nem is volt tömeg, most csak azokon a munkanapokon tudok elmenni, amikor itthonról dolgozom, vagy szombaton délután 2-ig. Ha valamit csak 5 napig őriznek, és pénteken kapom az értesítőt, az necces tud lenni.
2020. nov. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Jelenléti oktatás az egyetemen hiányzik, a többi mostani korlátozással együtt tudnék élni
2020. nov. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

Sztem ez nem annyira teoretikus dolog, a régi világnak vége és ehhez kell hozzászokni.


Nekem a legjobban az utazás és az éttermek, szállodák hiányoznak... ez fontos volt nekünk, évente 2-3 alkalommal, még ha csak belföldön is, mindig elmentünk pár napra pihenni. Emellett az aktív mindennapok is hiányoznak, március óta home officeban vagyok és hiába megyek kb 1 órát sétálni minden nap, teljesen leépültem az elmúlt hónapokban, de ezen lehet változtatni több mozgással.

2020. nov. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

A gazdasagot teszi tonkre. Mikor ebredtek fel? Nem baj,h elvesztitek a jovedelmeteket? Vagy lecsokkentik??

Nem baj,h ugy elunk,mint egy 8 eves,akit az anyja hazaoarancsol 20.00-ra??


Nem baj,h bizonyitani kell,hogy dolgozni mesz?


Nemetorszagban mar fellazastak es Bremaban mar eltoroltek a maszkot.

2020. nov. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%
4: a kérdés nem erre vonatkozott, úgyhogy téríts máshol.
2020. nov. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Home office-szal meg tavoktatással akármeddig. Bár tavasz-nyár felé mikor jobbra fordul az idő akkor a 8ra hazaérés már zavarna, úgyhogy azt mondom kb. májusig.
2020. nov. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Én nagyon élvezem, végre nem kell emberekkel találkozni. Az eddig számomra irritáló dolgok megszüntek. Pl kisboltban nem tomorodik mögöttem 4 ember 1 m2-en, vagy a szomszéd néni szeretett a semmiról órákat beszélni, most végre ki sem mer lépni az ajtón, nem kell meghalgatnom hogy a Józsi testvérének a macskájáról mit pletykák. Az este 8 utáni üresség is tetszik, végre egyedül tudok kutyát sétáltatni. :)
2020. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A legjobban a szabad levegő, nálunk maszk kell az utolsó kihalt zsákutcában is, sokat sétálok, amióta kell, csak, ha muszáj, de akkor is 50-60 perc egyhuzamban, egyre jobban idegesít az a sz.r az arcomon.
2020. nov. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem bármeddig, az a típus vagyok aki bármit túlél és feldolgoz. Nem élvezem a helyzetet, sőt, de nem tudom tragédiaként megélni.

A legjobban a barátaim hiányoznak, túl messze élek ahhoz, hogy ebben a helyzetben láthassam őket, már egy éve nem találkoztam a társaság nagy részével. Ezn kívül az utazás lehetősége és a koncertek.

2020. nov. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
én introvertáltként csak azt érzem, hogy 34 év után végre a világ igazodik az én igényeimhez, nem pedig én a világéhoz... én most elvagyok mint a befőtt... semmiben nem szenvedek hiányt és nem érzem, hogy barmiben korlátozva lennék :D
2020. nov. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!