Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon sok lánynak miért csak...

Nagyon sok lánynak miért csak az olyan pasi fontos, aki izgalmas, kiszámíthatatlan?

Figyelt kérdés

A mai világban egyre inkább azt tapasztalom és látom, hogy a legtöbb lánynak nagyon kivan tolva az ingerküszöbe. Már nem elég, ha van egy jó állásod és sokat keresel, sok mindenhez értesz, magad csinálsz dolgokat ahelyett hogy megvedd, és az se ha ezek mellé még jól nézel ki. Kalandokat összelehet hozni ilyen paraméterekkel, de párkapcsolatot nem. Nagyon sok ismerősöm van, akik vezető pozícióba vannak, sokat keresnek, jól néznek ki, és mégse sikeresek a párkapcsolat terén. Van hobbijuk is, de a legtöbb időt a tanulásra, a jövőjükre, a munkájukra és önmaguk fejlesztésére fordítják. Vagyis nincs olyan sok szabadidejük. (De azért eljárnak ide-oda, megvan az ismeretség, tehát az sem akadály)


Viszont régebbről van pár olyan ismerősöm, akik ilyen "Élj a mának" felfogással élnek, és kb. sose lesznek szinglik. Nem gondolnak a jövőre, lazán fognak fel mindent. Egy ilyen ismerősömért hagyta el a másik (vezető) ismerősömet a barátnője. Azóta a lány és az új barátja is napokat isznak, ilyen-olyan bulikba mennek, még most, a korlátozások idején is. És nem csak ő ilyen, az többi "lazább" ismerőseim barátnői mind ilyenek. Ez jön be nekik, ha kiszámíthatatlan a jövő és a párjuk is, ez izgalmas, ez ad biztonságérzetet. Ha nem jársz el minden héten valahova, akkor megkapod, hogy nincs életed, unalmas vagy, és volt-nincs barátnőd.


Mit gondoltok erről? Mik a tapasztalataitok?



2020. nov. 20. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Ha ennyire fáj, hogy unalmas vagy, és még az oly' sokat emlegetett jó kereseted sem segít párt találni, amire kb minden férfi esküszik, akkor tegyél ellene :/

Bekezdéseket írni arról, hogy a nők nem találnak érdekesnek és ez a nők hibája nem fog segíteni a magányodon.

2020. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Hát..

Ugyanezt tapasztalom.

Saját részről,ott a bátyám.Nagy kertes ház,biztos jövedelem,férfias izmos magas pali nem egy papucs,tökéletes gondoskodó felelősség teljes apa,kisgyerekük is volt....erre a felesége elhagyta egy csöves minimálbéres dagi alacsony biztonsági őrért és vitte a kisgyereküket is valami csöves lepusztult albérletbe,a nulla jövőbe.

Annyi a szerencse,hogy a bátyámnak sikerült megnyernie a gyerek elhelyezést és kiszabadítania a csövességből a gyerekét.

2020. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Én azt gondolom, hogy tényleg csak egyszer élünk, szóval ha lány lennék, akkor valószínűleg én is inkább az élvezeteket választanám a munkamániás férfiak helyett.


Túl sokan veszik túl komolyan az életet.

2020. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Azért azt te is beláthatod, hogy az izgalmasabb élet az izgalmasabb, ezen nem kell sokat magyarázni. A klasszikus rosszfiúk egészen addig vonzóak egy nőnek, amíg nem akar családot alapítani, előtte meg had élvezze már kicsit az életet.
2020. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

A "jól kereső", meg "vezető" az alkalmazottként gondolom jelent a szinteden körülbelül félmilliót.

Ennél ma magasabbak az igények, egy bérből- fizetésből élő férfi pedig nem túl izgalmas kombináció.

2020. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Van egy határ a megbízhatatlanul kiszámíthatatlan és a dögunalmas között. Na, én azon a határon érzem magam szerelmesnek. Párkapcsolatban azért vagyok, mert egy kis pluszt ad ahhoz képest, amit magamtól is tudnék. Gondolhatod, hogy ha valaki túl kiszámítható, nem fogom úgy érezni, hogy megérte, mert magamnak is ki tudok találni egyedül dolgokat, amire a párom nem képes...


Persze vannak nők, akik szeretik ezt a se veled se nélküled játszmát és azt, ha a pasi lógva tartja őket, azt én sem teljesen értem. De egy kapcsolat arra való, hogy amellett, hogy számíthassatok egymásra és hosszútávon kiszámítható legyen (közös célok, közös elvek), kicsit kizökkentsen az unalmas hétköznapokból, meglepetést hozzon az életedbe és hozzáadjon valamit az életedhez a másik személyisége, társasága, amitől nem lesz minden monoton (ez persze kölcsönös).

2020. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Csatlakozok az előttem levohoz (6os).

Van egy hatar.

2020. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Eddig az volt a baj, hogy a nők a pénzre mennek. Döntsétek már el. Nekem sem kéne olyan csávó, akinek a legizgibb tulajdonsága, hogy jó pozícióban dolgozik. Most a korona alatt megülök a seggemen, de igen, én is szeretek eljárni, meg néha csak lustulni. Plusz nekem az ilyen önfejlesztő yuppie-k mindig gyanúsak. A legtöbb jófej ismerősöm nem használ ilyen fellengzős fancy szavakat, csak megpróbál nem barom lenni.
2020. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szóval semmi mást nem tudsz magadról elmondani, csak hogy jól keresel és jól nézel ki. Ez még egy "unalmas, megbízható, komfortzónát adó, családalapításra alkalmas niceguy" attitűdöt sem ölel fel.

Milyen a személyiséged? Miről lehet veled beszélgetni? Milyen vagy az ágyban? Szexuális kultúrával hogy állsz? Mekkora az érzelmi intelligenciád? Van humorod? Fel tudod dobni a másikat ha éppen rossz napja van? Valamennyire spontán vagy, vagy csak a kelés-munka-fekvés mókuskerékbe ragadtál? Van hobbid? Van másod is a pénzeden és a külsődön kívűl?

Mert bizony egy attraktív pasival elmegy az ember lánya egy-egy éjszakára. De ha nem maradnak meg melletted a nők, az nem az ő hibájuk. Ez a tipikus "mindenki szembejön az autópályán" eset.

Akivel (közép)hosszú távra tervezek (1-2 év fölötti idő), annak az általam leírt tulajdonságait, személyiségjegyeit, életmódját nézem. A pénz és a jó külső fájdalmasan kevés, mivel nem egy vastag tárcával és hat kockával akarok együttélni. Hanem egy emberrel. Aki a társam, aki szórakoztató, és kívűl-belül imádom. Őt. Nem a pénzét...

2020. nov. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen sztorikat nem értem. A pénzes-jólkinéző-sikeres ismerőseiddel valószínűleg nagyon nagy probléma van, ha nem tudnak becsajozni. Van pár hasonló kaliberű ismerősöm még egyetemről és 1-2 munkahelyről is. Nos, szimplán full gyökerek voltak. Vagy tele voltak rosszindulattal, vagy lenézőek voltak mindenkivel vagy egyszerűen annyira sajátos, beszűkült gondolkodásuk volt, hogy minden értelmes ember menekült előlük. Volt pl. egy srác, aki mindenkit nekiállt zaklatni, aki már nem akart vele barátkozni.


Az ingerküszöb sokaknál kiment, de nem ennyire.

2020. nov. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!