Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt köztetek (vagy ismerte...

Van itt köztetek (vagy ismertek-e) olyan fiatalabb nő, aki okozott már halálos közlekedési balesetet? Ha igen, akkor mi lett később az életével?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=FwPjywWuvIM

Ezt a nőt tuti nem vonták felelősségre és szerintem nem is hatotta meg különösebben a baleset, de kíváncsi vagyok, hogy van-e itt olyan nő (vagy ismertek), aki max 40 évesen (tehát szép fiatalon) meghalt általa egy vagy több ember és bűntudattal kellett volna, hogy éljen később. Mi lett az életével azután és mi lett a büntetése?



2020. nov. 21. 00:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Beteg ember lehetsz.
2020. nov. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Attól, mert arra fog felállni a nem létező kukacod, hogy egy ilyen nő tönkrement életén röhögsz, még ugyanúgy szüzen fogsz meghalni :D
2020. nov. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

ezek olyan borzasztóak

ezek miatt nem akarok én vezetni

nem tudom a videón ki volt a hibás, de mindenképp szörnyű

ha az autós volt a hibás akkor is, mert gondolom nem akarta elgázolni basszus :(

ha a biciklis volt a hibás, akkor meg nem csak magának okozott kárt, de a sofőrnek is :(


Annyira félek, hogy ha vezetnék egyszer csak kiugrik, kijön elém egy gyalogos, biciklis vagy épp gyerek. Még ha nem is az én hibám akkor is...

szerintem nekem nem lesz sose jogsim inkább.

2020. nov. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Azért mert valaki hibázott, legyen az bármekkora hiba, nem kötelező egész életében bűntudatban élnie. Nyilván nem direkt okoz valaki balesetet, még ha részeg akkor sem(nem védem az ittas vezetőket) Biztosan bánja és sajnálja, de a múltat megvaltoztatni nem lehet, maximum tanulni belőle. Szerencsére senkit nem ismerek aki tett volna ilyet.
2020. nov. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Plusz nem biciklizünk a zebrán!!!
2020. nov. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Ezért szállunk le a bicikliről és toljuk át a zebrán (kivéve persze ha bicikliút is). Legszivesebben minden nagyképű parszt biciklisnek megmutatnám ezt a videót, aki szrik leszállni róla és mèg magyaráz, ha rádudálok. Nagyobb városokban kötelezővé tennék egy biciklis tanfolyamot/jogsit, hogy képbe legyenek; mert nálunk sajnos nem elég kiforrott ez a fajta közlekedési mód.
2020. nov. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%
A nőnek a jogsiját meg azonnal elvenném, hogy lehet az, hogy elüt egy embert biciklivel és nem veszi észre csak egy óra múlva...
2020. nov. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom megijedt és lefagyott, ezért nem tudott olyan gyorsan reagálni... nem hinném, hogy szándékosan még fel is gyorsított volna.
2020. nov. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%
#5 gyalogosan elüthetetlen lesz az ember? nem a bicikli okozta a balesetet hanem az autó, az meg gyalogost is el tud ütni
2020. nov. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Egyrészt miért számít hogy nő vagy férfi okoz balesetet? Ez a fétised, vagy mi?

Másrészt miből gondolod hogy ez a baleset halálos volt, és hogy a nőt nem vonták felelősségre? És azt miből szűrted le hogy nem hatotta meg? Akkor le se szarta volna. De kiszállt, láthatólag megijedt, próbált segíteni, igenis meghatotta mert kapkodott idegességében. Akit nem hat meg az meg sem áll, vagy ha meg is áll, ki sem száll csak várja a rendőrök érkezését, vagy kiszáll de csak nézi, esetleg rágyújt közben.

Nyilván nem direkt tette, ő is hibás volt hogy zebra előtt nem nézett körül hogy jönnek-e és nem is lassított, de a biciklis is hibás, nem szabad készpénznek venni hogy úgyis mindenki megáll, a biciklit pedig kizárólag magunk mellett tolva lehet átvinni a zebrán. Pont ezért, mert ha teker az ember, akkor olyan gyorsan teker ki az autó elé, hogy annak esélye sincs időben kapcsolni.

2020. nov. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!