Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/hölgyek! Köztetek...

Lányok/hölgyek! Köztetek létezik olyan, akinek jelen pillanatban nagyon nehéz és szenvedős az élete?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert benneteket mindig boldognak és lazának látlak és el se tudom képzelni, hogy milyen tragédia lehetséges, ami nehézzé tenné az életeteket. Ha mégis tévedek, akkor írjátok le, hogy mivel kell most megküzdenetek és hány évesek vagytok. Köszi.

2020. nov. 22. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Az életem jelen helyzetben alig lehetne jobb.


Ennek ellenére a szorongásom és a depresszióm (nem, nem csak trauma és balsors válthatja ki) nem segít sokat...

2020. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem, a nőknek mindig egyszerű, senkijük sem hal meg, semmijük nem fáj, édesanyád is gondolom egy stepfordi feleség.
2020. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Beteg vagy kisfiam...
2020. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Nekem elég rossz időszakom van. Ez az év amúgy is szar volt a legelejétől kezdve.

Jelenleg nincs munkám, fáj a lelkem egy bizonyos dolog miatt, sok szemétséget kaptam az utóbbi hónapokban...elvesztettem a motivációt, valahogy tipikus, hogy egyszerre minden elszaródik. Csak remélem, hogy a jövő év jobb lesz és remélem sok ember, akinek megkell tapasztalnia, megfogja tapasztalni azt amit én most. Úgy lenne igazságos. Próbálok hinni a karmában!

Amúgy a szar dolgok ellenére próbálom tartani magam, nem adjuk fel soha! 💪 Egyetlen könnycsepp és megyünk tovább!

2020. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Oreosmuffin* válasza:
16%

Meg kell küzdenem a gyakori kérdések hülye kérdéseivel.


65N

2020. dec. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Mentális problémáim vannak, gyermekkoromban vertek a szüleim.

18, L

2021. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!