Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik volt életed legboldogab...

Melyik volt életed legboldogabb pillanata?

Figyelt kérdés
Miért érezted annak? Lehet írnod többet is, ha egyet nem tudsz kiemelni.

2020. nov. 22. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Irónikus, hogy én akkor voltam a legboldogabb, amikor azzal az emberrel voltam, aki nem sokkal később a legboldogtalanabbá tett, mint még soha.
2020. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Én is úgy érzek, mint az előző hozzászóló. 2016 második felétől 2017 végéig egészen nagyon boldog voltam az exemmel és reméltem, hogy sosem fog befejeződni, de mégis vége lett.
2020. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

-Amikor először aludtunk a saját házunkban. Még nem volt ágyunk egy darabig, matracon aludtunk a földön. Hozzábújtam a férjemhez és hajnalig beszélgettünk. Tele voltunk tervekkel, ötletekkel.

-Amikor megszületett a lányunk. Császároztak. Amikor kivették és megmutatták, sosem éreztem még hasonló boldogságot. Akkor ott, abban a pillanatban semmi sem számított, elfelejtettem minden rosszat, és csak néztem, milyen gyönyörű. Nem volt véres, magzatmázas, nem ordított. Tiszta volt, csendes és nyugodt. El kellett sírnom magam. Keservesen bőgtem a műtőasztalon...

2020. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Mikor elérek egy kitűzött célt.

Mikor a tükörbe nézek és eszembe jut,hogy gyerek korom óta így akartam élni ahogy most élek éá ezt önerőből értem el.

Mikor a mérleg 1kg-vel kevesebbet mutat.

Mikor hazaérek és látom,hogy egy doboznyi rózsa,csokor virág vagy hasonló meglepetés fogad a nappaliban a páromtól.

Mikor beülök az autómba és útközben a kormányra nézve meg mosolyogtat a tudat,hogy megtudtam venni magamnak.

Mikor megdícsérik a hajamat,hogy milyen szép hosszú.

Mikor meglátogatom anyukámékat és a majd 13 éves süket kis kutyusom előre cammog és látom,hogy még életben van.

Mikor vissza gondolok a gyerek koromra,hogy milyen jó volt.

Amikor a keresztlányom videó hívásban énekel nekem.

Amikor nevetni látom a szüleimet,bátyámat és a mamámat.

Mikor a két legjobb barátnőmmel áldjuk az Istent,hogy egymásra találtunk.

Mikor a párom megnevettet.

Ilyenkor vagyok boldog.

2020. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Elsővel értek egyet én is.

Néha van, hogy az szúr hátba, akiről sosem gondolnád.

Mivel az eddigi legboldogabb vele volt, így remélem, hogy a közeljövőben ezt felülmúlja valami más😊


20/F

2020. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor megszületett a kislányom! Azóta is rózsaszín köd van a szemem elött.
2020. nov. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!