Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtál gyengéből...

Hogyan változtál gyengéből erőssé?

Figyelt kérdés
Akit érint a kérdés.

2020. nov. 23. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Meghalt édesapám és mindenünket elveszítettük. Onnantól csak felfelé.
2020. nov. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Olyan dolgokat vittem véghez kitartással, amikre büszke lehettem. Ezáltal nőtt az önbizalmam.
2020. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sehogy de eltudom mondani, hogy volt fordítva
2020. nov. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Általában a nagy traumák lökik előre az embert a személyiségfejlődésben. És persze az, ahogyan képes kezelni őket.
2020. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Gyenge, szar, nyugtatófüggő voltam évekig. Leszoktam, tiszta vagyok. Elképesztően nehéz volt, de erősebb lettem.
2020. nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Született egy kisfiam, lakás kellett és ennivaló, 2 perc alatt felnőttem.
2020. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A baràtom azt mondta, kidob ha nem lesz vègre normàlis biztos munkàm és alkalmikat talàlok csak, es alulfizetöt.

Foggal körömmel jelentkeztem minden elit helyre. Olyan helyekre is ami nem is hirdetett.

Felvettek végre diplomàval, biztos helyre jo bèrért.


És akkor is kidobott, de mèg elhordott elötte, hogy biztos csak màkom volt, akkor se tudok semmit.

2020. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
*ja ès innenstöl nincs màr megfeleltségi kényszerem sem párkapcsolatokban mert akinek nem tetszem, soha nem is fogok, el lehet ballagni.
2020. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor a saját oldaladra kell fordítani a traumákat.


Én például a mostani nehézségeknél fixen arra gondolok, hogy a múltban is minden helyzetet túléltem és megoldottam. Egyre több ilyen emlékem van, bár szeretnék már egy kis nyugalmat is, amikor nem az erősség meg a traumakezelés a fő. :D

2020. nov. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rettenet gyerekkorom volt, magamtól gyenge labilis szar voltam, de a dac erősebb volt bennem mint a gyávaság. Terápiára mentem és közben volt pár nehéz évem csak magamra támaszkodva, de gyáztesen kerültem ki a csatából és azóta semmi nem tud letörni. Ha abból felálltam, mindenből fel fogok.
2020. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!