Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A maszkpártiak miért viselkedn...

A maszkpártiak miért viselkednek úgy, mint a szektások?

Figyelt kérdés

Kifejtem, mire gondolok.


1. "Aki nincs velünk, az ellenünk van". Tehát aki megmeri kérdőjelezni a maszk fontosságát, hasznosságát, az egy vírustagadó idióta.

2. "Maszk=Isten". A maszknak nincsenek hibái, tökéletes, ahogy van. Hordani kell, és kész. Aki mást gondol, az egy vírustagadó idióta.

3. "Vallásos egoizmus". Ők többek másoknál, hisz felismerték az egyetlen igazságot. Mindenki más vírustagadó idióta.


Ezenfelül nem érdekli őket, hogy a másik is ugyanúgy betartja a szabályokat, viseli a maszkot, mint ők, ha már kérdéseket tesz fel, akkor ő egy vírustagadó idióta, és kész. A szektásokra jellemző agresszió is nagyon jól megfigyelhető az itteni válaszokban, azokat olvasva szinte látom magam előtt, ahogy vérben forgó szemekkel, vicsorogva verik a billentyűzetet.



2020. nov. 24. 12:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
70%

Miért nevezzük azt analfabétábak, aki nem tud olvasni-írni?


Hm


Pedig egyszerűen hihetnénk azt is, hogy ő csak egyszerűen nem akar olvasni és írni. Nem?


Lényeg


Természetesen jogodban áll kétségbevonni azt, hogy a csempe nem ehető, saját dolgod... De, vállald a következményeit


Ez esetben, ha szerinted a maszk nem hatásos, vagy hasonló bullshit, legalább azt vállald be vele együtt, hogy élből lehülyéznek. Ami nem csoda

2020. nov. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
73%

1A maszk nem tökéletes, de nagy védelmet nyújt


2 aki nem hordja, másokat veszélyeztet. Ez nem vallási tétel, hanem a maszkhordás működéséből adódik.

A maszk nem minket véd közvetlen, hanem tőlünk véd másokat, ezért akkor működik ha mindenki hordja.


Persze, vannak akik csak idióták és birka efektus miatt hordják, de egy értelmes ember magétól os belátja a maszk fontosságát.

2020. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
77%

Pont fordítva van. Felveszem a maszkot, de nem filozofálok róla, pláne nem ilyen baromságokat. Erre jön a fajtád obégatni, hogy birka vagyok, mert nincsvírus, gyógyszermaffia, 5g, laposföld, billgécc és a többi.

Nem érdekelnek a baromságaitok, élem az életem azzal a napi kb 40 perc maszkviseléssel együtt.

2020. nov. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

1


Nézd, itt azzal dobálóztok, hogy ha a maszkviselés nem lenne, gyorsabban terjedne a vírus (ez amúgy csak feltételezés, semmi más, nem is bizonyítható, és nem is cáfolható). De akkor tavasszal, amikor jóval enyhébbek voltak a korlátozások, miért terjedt lassabban a vírus?

2020. nov. 24. 12:09
 5/31 anonim ***** válasza:
76%
Aha, a normális életet akarók csoportjában folyamatosan azon megy a hiszti, hogy hogyan kerüljék ki egy szaros szövetdarab hordását, ettől érzik magukat forradalmárnak. Na ott lehet folyamatosan szektásokra jellemző magatartást tapasztalni, csak még írni-fogalmazni is alig tudnak.
2020. nov. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

3


Na pont ez a baj. Nem tagadom a vírust, nem konteózok, semmi ilyesmi, de mivel kérdéseket merek feltenni, ezért minden szarnak elvagyok hordva. Tökéletesen hozod, amit a leírásban taglaltam. :)

2020. nov. 24. 12:11
 7/31 anonim ***** válasza:
59%

4


Szerinted, ha van rajtad kabát kevésbé vagy jobban fogsz fázni a hideg levegőn?


Ez a kérdésed alapvetően azért létezik, mert nem érted a maszk működését. Ha értenéd, nem írnál ilyet xd


Miért terjedt lassabban? Talán mert sokkal hamarabb lettek egyéb intézkedések bevezetve! Persze akkor is nyomtatók a megelőzési paradoxon miatti tébkepzeteiteket, miért lenne ez most másképp?

2020. nov. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
9%
A vírus hideg árnyékos helyen hosdzabb ideig fertőző képes, nyáron meleg száraz napsütéses idő van.
2020. nov. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
53%

"Ezenfelül nem érdekli őket, hogy a másik is ugyanúgy betartja a szabályokat, viseli a maszkot, mint ők, ha már kérdéseket tesz fel, akkor ő egy vírustagadó idióta, és kész. "


A hetekben én is feltettem egy kérdést némi szkepticizmussal, hogy még is honnan jött, hirtelen ez a sok új fertőzött. Ha hiszünk a grafikonoknak, annak fényében tök logikusan levezették, senki nem akarta elharapni a torkom, és nem nevezett vírustagadó idiótának.

2020. nov. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
76%

"Na pont ez a baj. Nem tagadom a vírust, nem konteózok, semmi ilyesmi, de mivel kérdéseket merek feltenni, ezért minden szarnak elvagyok hordva. Tökéletesen hozod, amit a leírásban taglaltam. :)"


Nem, te konkrétan szándékosan provokálsz most...

Arra meg ne csodálkozz ha hasonlóan agresszív reakciót kapsz.

2020. nov. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!