Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen kisugárzásom?

Hogyan legyen kisugárzásom?

Figyelt kérdés
Többször mondták már nekem pl rokonok, hogy miért nézek úgy rájuk, mintha meg akarnám őket ölni. Ekkor mindig megbántódtam, de mikor képeket vagy videófelvételeket nézek magamról, tényleg mindig ilyen búvalb*szott fejet vágok, nem csoda hogy nem kedvelnek annyira az emberek😅 Hogyan lehetne pozitív kisugárzásom? Amúgy táncolok is, és ahhoz is jól jönne.

2020. nov. 24. 19:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ugyan ez vagyok, ilyen az arckifejezésed, kb semmit nem tudsz csinálni.


Ha nem túl erős az önbizalmad akkor bántónak veszed ezeket a megjegyzéseket, ezen lehet dolgozni ha van hozzá türelmet :D

2020. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De jó😅 Akkor maradok ronda.
2020. nov. 24. 20:29
 13/15 anonim ***** válasza:

"-járj misére, -nézz Csernus Imrét "

Meghaltam. XD


Amikor én nekem semmi kedvem nem volt a rokonokhoz, az emberekhez, mindig pokerarcot vágtam. Annyira nem érdekelt, hogy nem láttam értelmét annak sem, hogy hazudjak a kedvükért és játsszam a jókedvűt. Szóval ezt a problémát úgy lehet megoldani, ha belül változol, tényleg jól érzed magad, mert a kisugárzás a belsőd tükrözi. Nagy fáradtság lenne mindig megjátszanod magad, és sokkal jobb azt az oldalad mutatnod, amelyik ténylegesen te vagy.


Javaslom, éld át amit érzel. Az átéléssel már megszületik valamilyen színű sugárzás, nem csak bambulós semlegesség lesz, hanem érződik rajtad, hogy te valamivel el vagy foglalva, valamiben benne vagy, legyen az akármi. A kisugárzás átéléstől függ, a táncnál is. Mennyire élvezed, hogy táncolsz? Mennyire tudod elengedni magad közben? Ezek számítanak.

2020. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van az átéléssel kapcsolatban! Mert most így belegondolva, sosem vagyok ott a pillanatban, csak testileg, szinte állandóan álmodozok és valszeg ezért nézek ilyen bamba tekintettel xd
2020. nov. 25. 00:33
 15/15 anonim ***** válasza:

12 Én is ilyen vagyok.


Igaz én férfi, szóval nem baj ha kevésbe vagyok helyes, csak legyen elég önbizalmam :)


Ez az "éld át" szöveg meg nem fog működni ha a kérdezőt nem érdekli igazán a családi (vagy akár milyen) esemény :D


Amúgy is sok családi összejövetel púp az ember hátán.



"-járj misére, -nézz Csernus Imrét " ezen én is nevettem XDD

2020. nov. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!