Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem igazságtalan,...

Szerintetek nem igazságtalan, hogy a celebek ingyen kapnak termékeket?

Figyelt kérdés

Szoktam látni, hogy sok cég szezonális termékeket ad celebeknek. Pl volt korábban a Milkának sütitároló figurája, de most is küldött dobozban rengeteg csokit többeknek is. A Nivea is az adventi naptárt simán odaadja nekik. Nagyon szerettem volna én is olyat. Persze nem nyertem a nyereményjátékon, a neten meg 12 ezer Ft.

Ma láttam, volt aki több tálca Topjoyt kapott.

Rossz làtni, hogy egyébként is meg tudnák venni maguknak, de el vannak halmozva mindenféle ajándékkal.

Szerintetek nem igazságtalan ez?


2020. nov. 25. 15:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az nem ajándék, hanem üzlet, marketing.
2020. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az első. Nem jóindulatból kap ajándékokat, hanem azért, hogy tudja reklámozni.
2020. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De akkor is megkapják. Aztán bemutatni egy két storyban nem nagy dolog.

Csak az a bosszantó, hogy lehet egy átlagember jobban örülne neki, de sok egyedi dologhoz hozzá sem jut.

2020. nov. 25. 15:46
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
A semmiből jött influencerek világát éljük. Előtted is ott az internet, nyitott a lehetőség hogy karriert fuss be social media influencerként, és akkor majd utánad is hajigálják az "ingyen cuccokat".
2020. nov. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Így van ! Ha annyira irigykedsz te is nyomjad a tiktokot meg az instat írd ki hogy “freelance modell” csinaltass pár kepet magadról fotossal és tessék pörgesd a likeokat ! Ez az új “életcél” és “karrier” :))))
2020. nov. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, remélem nem vagy több tízévesnél...


Legyél te is megélhetési celeb, majd akkor neked is adnak! :-DDD


Nem érted a gazdaság működését, a marketinget, a reklámot...

2020. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
3: Jajjistenem.... :-D :-D
2020. nov. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

#3 Nem is azért kapja, mert hú, de örül neki.


Hanem azért, mert van 100.000 követője, akik potenciális vásárlók. Én sem értek egyet ezzel a helyzettel, de sajnos az üzlet már csak így működik.

2020. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Celebek eladtak a lelküket... nem kapnak azok ingyen semmit... értem, ha csóró vagy, neked úgy tűnik... de hidd el, megszenvedtek és meg is szenvednek azok érte.
2020. nov. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem igazságtalanság, hanem üzlet.


Ő megkapja ingyen, cserébe reklámozza. Rajta keresztül eljut a termék egy csomó emberhez. A "Celeb" is jól jár, meg a termék gyártója is.


Ha kitennék simán egy reklám táblára, annak is lenne a költsége, ami akár magasabb is, hiszen egy jó reklám hely is pénzbe kerül. Így meg ugyanannyi, vagy kevesebb pénzért sokkal nagyobb reklámhoz jut.


Vagy ugye nem mindegy, hogy egy Hell energiaitalt Bruce Willis reklámoz, akit azért ismernek a magyarok meg úgy az egész világ és jobban felfigyelsz rá, mint Kalányos Rómeóra aki gyorsabban fut a rendőrök elől mert Hellt iszik.

2020. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!