Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindig szépen megkérem az...

Mindig szépen megkérem az eladókat,hogy legyenek szívesek vékonyra szeleteljék a felvágottat, de folyton csak vágják az arcokat,nem értem miért.Én is eladónak tanultam,és boltvezetői végzettségem is van. Miért akkora nagy kérés,vékonyra szeletelni?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy miért esik akkora nagy nehezére egy eladónak, kettőt, vagy épp hármat tekerni, azon a szeletelőgépen..Soha nem vágtam pofákat, meg sem fordult a fejemben. Nálunk, amikor tanuló voltam,ha a főnök meglátta volna,hogy csak csúnyán nézek a vásárlóra, azonnal eltanácsolt volna a boltból. Ebből kifolyólag nem értem..mert most lehet a járványra fogni,hogy maszkban kell dolgozni, stb stb..meg idegesebbek az emberek..de ez akkor is a munkakörhöz tartozik, ráadásul mielőtt nem olt járvány, szintén ugyan így nyomták a grimaszt, meg a troll arcokat...
2020. nov. 26. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ez hungarikum. Le lehet pontozni, de tenyleg.
2020. nov. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért pontoználak le? Semmi sértőt nem írtál.
2020. nov. 26. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahány boltba járok, mindenütt, ahol géppel szeletelnek, vékonyra van szeletelve. Szerintem a vásárlók döntő többsége ezt akarja, tehát így van beállítva, és nem is nyúlnak sose a géphez.
2020. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb kereskedelemben dolgozó nem a munkája szeretete miatt dolgozik ott. A fizetésük meg ezt nem mindig kompenzálja,sőt, sok helyen azért nem 3-400 ezret visz haza a csemegés, hanem kb. a harmadát. Keserű és motiválatlan az ember, aminek aztán gyakran ez a hozzáállás a következménye. Ezzel egyáltalán nem akarom védeni ezt a fajta viselkedést, csak az okait próbálom feltárni.
2020. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért, mert szívatásnak gondolják. Meg nyilván nem csak a vékonyszelet-szindrómát tapasztalják, hanem sokféle extra kéréssel találják meg őket a vásárlók.

Mondok egy példát, bár én pultozom, de baromira zokon tudom venni, amikor 5 percenként kér a kedves vendég 1 dl bort, és ezzel órákig foglalkoztat, mert ő decinként szeret inni. Biztos, hogy nem vagyok személyi csicska, pedig ő a vásárló, én meg azért vagyok ott, hogy ő igyon :D

2020. nov. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Alàzatosan kell kérni.

Lenne szives megtenni, hogy..?

Igazàn kszönöm hogy fàradt vele.


Es hasonlok.


A legtöbbnek valamiert kisebbségi komplexusa va

2020. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Magyarországon legendásan rossz az ügyfélszolgálat majdnem mindenhol. Az összes itt élő külföldi első megjegyzéseinek az egyike lesz, hogy itt mindenki mogorva, bunkó, segítőkészség nulla, satöbbi.
2020. nov. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!