Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfi azért férfi, hogy...

A férfi azért férfi, hogy szórakoztassa a nőt, foglalkozzon vele, pénzkeressen és eltartsa, kifizzesse az albérletét, hozza vigye utaztassa és mindíg a kívánságát lesse meg a kedvében járjon?

Figyelt kérdés

Nem kihasználás ez ha a nő semmivel ne járul hozzá, csak azzal, hogy lefekszik a férfival?

Az ilyen férfi ugye, hogy egy buta, tuskó?

De nem szomorú ez, ha nem ezt csinálja a férfi akkor viszont nagyon kicsi az esélye, hogy lesz barátnője? Olyan kevés a normális nő.



2020. nov. 26. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem, az ilyen férfi egy papucs simp lúzer. Ez egyáltalán nem egy egészséges kapcsolat, sem nem egy általános dolog a kapcsolatokban.
2020. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek milyen, hogy kellene kinézzen egy egészséges kapcsolat?
2020. nov. 26. 19:39
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Először is egészséges emberek kellenek hozzá.


,,ha nem ezt csinálja a férfi akkor viszont nagyon kicsi az esélye, hogy lesz barátnője"


Ja, persze, biztos csakis ezért nincs barátnőd XD

2020. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem gyanús a tény, hogy még így is ti vagytok azok akik jobban kaparnak a kapcsolatért?

Ha ez tényleg így lenne, akkor eszméletlen nagy ösztönlényeknek kéne lennetek, hogy pusztán a pináért mindezt az oh-de-nagy-aldozatosdit bevállaljátok.

2020. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Az eltartáson, albérlet fizetèsen kívül mind okè, èrtèkelem ha ilyen velem a párom ès cserèbe én is ilyen vagyok, nem csak Azt adom a kapcsolatba...

Szórakoztat, de èn is szórakoztatom, a rossz napjain vigasztalom. Foglalkozik velem, de én is foglalkozom ő vele. Kedvemben jár ? Én is szoktam az övèben.

Szerintem te kèt külön dolgot kevertèl össze, mert egy normális kapcsolatban ezeket mind megteszi a fèrfi, és ugyanúgy a nő is.

Az anyagi felsorolásaid szerintem a legtöbb normális nő nem várja el, az már szimplán ökörsèg a férfi részéről,ha így tesz

2020. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"De nem szomorú ez, ha nem ezt csinálja a férfi akkor viszont nagyon kicsi az esélye, hogy lesz barátnője?"


Nem.

Az a szomorú, hogy vannak, akik ezt (el)hiszik.

2020. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én sem hiszek benne... csak annyira ezt szugáralja a tv, a reklámok az újságok a bulvár, hogy kocsival, 150 nm-es galériás lakással, gyémántgyűrűvel, luxusnyaralással lehet beindítani a szerelmet...
2020. nov. 27. 21:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Annyira elcseszett ez a propaganda amit a fogyasztói társadalom, a reklámbiznisz ráépít a szerelemre és a párkapcsolatokra...
2020. nov. 27. 21:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Tv, reklámok, bulvár... Nem gondolod, hogy fogyasztóként neked is van ebben felelősséged?

Szerintem pont az olyan embereket sikerül megfogniuk a propagandájukkal, akik eleve hajlamosak vagyontárgyakkal kompenzálni magukat.

2020. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen kérdező, az ösztöneinkre épül rá.

Éppen ezért (is) kulcsfontosságú, hogy bizonyos szinten felül tudjunk emelkedni az ösztönvilágunkon, vagy legalább tudatosak legyünk rá.

2020. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!