Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mit csinál,eszik a mai...

Ki mit csinál,eszik a mai nap? Hétvégére mik a terveitek?

Figyelt kérdés

Kor/nemet is írj.


Köszönöm szépen!



2020. nov. 27. 07:51
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Várok egy szerelőt, egy munkahelyi dolgot elintézek, remélhetőleg olvasok is, majd utazom ismerőshöz. (F38)
2020. nov. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Most épp reggelizek, ezután elmegyek a macskáknak féreghajtót venni (megelőzésképp), majd a nap hátralévő részében magamra csukom a szobaajtómat, bekuckózok az ágyamba, és olvasok. Délután négy fele megnézem a legújabb két részt a sorozatomból, amit akörül tesznek fel, utána videót vágok, mert szombatra el akarok készülni vele, és egy kicsit tanulni is fogok a jövő heti negyedéves vizsgámra (OKJ).

Hétvégére ugyanez :)


18/L

2020. nov. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Alig bírtam felkelni az online órámra:D

Most felelek pár perc múlva németből, de ha vége az órának, szépen visszaalszok kb 12-ig vagy tovább


Hétvégére pedig a tervem a takarítás, meg nem rég jött le a legjobb barátnőm Pestről és vele leszek, ha minden igaz.


16/L

2020. nov. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Ma beadandót írok és órát tartok.

Hétvégén beadandót írok (nyilván be fog csúszni egy kis semmittevés is).

Szeretlek egyetem!

21/L

2020. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Meloba logatom a labam, epp ebedet pihentetek meg egy orat.

Szombat pihenes, vasarnap 24 orazok, utanna karácsonyig tobbet nem kell meloznom.

2020. nov. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Épp otthon vagyok - ma mindenki otthon marad, mert 4 fertőzött is lett 2 nap alatt, és fertőtlenítik a teljes épületet. Én szűrésre is elmentem tegnap, szerencsére negatív.


A főnököm azt mondta, ma csak annyi a dolgom, hogy figyeljem az e-maileket és válaszoljak rájuk (ma még nem jött semmi)


A rossz dolog az, hogy nincs fűtésünk...

2020. nov. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

#6 vagyok, véletlenül elküldtem.


Ebédre KFC-t terveztem, itt van a ház előtt, de anyum felajánlotta hogy hoz ebédet. Szóval meglepi, nem tudom.


Hétvégére átmegyek a páromhoz.


21/N

2020. nov. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Tanulok, gyakorin válaszolgatok.

Mára max vajaskenyér jut, mert többre nem telik.

20F

2020. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Betegszabin vagyok, pihenek, gyakorizok. Olvasni szeretnék még, és egy kicsit tv-zni. Ebédelek, valami gyorsan elkészíthető lesz. Újabb pihenés után el kell hoznom a gyereket az ovibol, mert nem lesz óvónő felügyelet, vsz. ped.asszisztensre bízzák őket, öszzevont csoport, mittudom én, már nem is kötik az orrunkra. Aztán kevesebb pihenés, meg gyerekkel együtt levés, mert ugye "az anyák sosem betegek".

Hétvégén megint gyerek, anyukás dolgok (főzés, mosás) :D Majd nézünk közben valami jó mesét :P

35N

2020. dec. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!