Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan veletek, hogy...

Girlll3 kérdése:

Volt már olyan veletek, hogy vallakinek a megnyilvánulásaiba csak rosszat láttatok bele?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért.

2020. nov. 27. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt. De ennek oka is volt, annyit csalódtam már az illetőben, hogy ha vele beszéltem (volt kolléganőm), folyton azon agyaltam mit miért kérdez, mit akar már megint kavarni,hogy ilyen kedves lett és megértő, na mit akar már vajon ki szedni újból belőlem és tovább adni a szomszéd turkálós csajnak...
2020. nov. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Volt barátnőm ha megvolt neki, vagy ideges volt valami miatt, olyan dolgok miatt provokált, amikről sosem gondoltam volna, hogy bele lehet kötni. Miért pont az a film tetszik, miért olyan csokit vettem, meg ilyen baromságok és rendesen hisztizett miatta.

Később már akkor se szívesen beszéltem hozzá, ha éppen normális volt. Megszoktam, hogy mindenért b.szogat.

2020. nov. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mit adott tovább? Sok személyes dolgot, amire kérted, hogy ne adja tovább?
2020. nov. 27. 14:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szívesen vallom be, de volt már ilyen érzésem. Sajnos megdolgozott ezért a kiemelt figyelemért ezerrel az érintett, - nem alaptalanul alakult ki bennem az érzés. Több ilyen emberrel is volt már dolgom, de a legkirívóbb eset az volt, amikor évtizedek - nem elírás - távlatában abba futottam bele egy házaspár tekintetében, hogy mindenből azt vezették le, hogy bármi, bármit, bármiért tett a környezetükben, az csak és kizárólag arról szólt - az ő megközelítésük szerint, - hogy aki megtette azt a valamit, az kizárólag azért tette, amit tett, hogy nekik ártson. És ezt évtizedeken keresztül bárkinek, bármilyen helyzetben levezették a maguk logikája mentén! Ilyen mérgező légkörű házaspárral életemben nem találkoztam - és vélhetően nem is fogok. Elképesztő! -Nyilvánvaló, hogy egy időszak eltelte után elkezdett visszanyalni a fagyi! Ekkor meg ment a tátogás, hogy mit képzelek magamról... Igazi (lelki) terroristák!
2020. nov. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszok. Köszi
2020. nov. 27. 14:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is ebben a helyzetben vagyok. Ezt érzem mással szemben és ez viszonzott. Pedig... eleinte nem ezt éreztem. Sőt! Igyekeztem kedves lenni, hogy ne legyen baj. De valahogy nemhogy pozitív lett volna ez, hanem negatívan lett elkönyvelve. Nem azt kaptam vissza, amit vártam volna.
2020. nov. 27. 14:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt, de ahhoz kell egy jó nagy ellenszenv (már az elején). Nekem van ilyen "rokonom", azért az idézőjel, mert nem vérrokon, és még csak nem is választottuk be egymást az életünkbe. Na, ő az, aki nem tud jót tenni, de én se neki. Inkább kerüljük egymást.
2020. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező,

Sajna igen, a bizalmamba próbált férkőzni.

Aztán megtudtam, hogy engem ki beszél annak a másik kolleginámnak, akiről egész nap nekem képes dumálni, hogy ilyen még olyan.

De ezek a dolgok mindig kiderulnek előbb-vagy utóbb.

:)

Nekem is valahogy mindig, de mindig visszaélnek azzal, hogy kedves vagyok az emberekkel, és segítőkész. De hát, ilyen a világ. 🤷‍♀️

2020. nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!