Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan nő az életedben,...

Van olyan nő az életedben, akit annyira tisztelsz, hogy felnézel rá, mint valami királynőre, és önzetlenül segítenél rajta vagy megvédenéd, ha bajba kerülne?

Figyelt kérdés
Nem szerelemről szól a kérdés, hanem olyasmiről, hogy van-e olyan valaki, aki idősebb nálad, nem is álltok emberileg közel egymáshoz, de nagyon tiszteled, nagyon sokra tartod, és ha leejt valamit, egyből ugrasz, hogy felvegyed neki, vagy szívesen segítesz neki bármiben. Pl. nálam az egyik egyetemi tanárnőm ilyen, nagyon műveltnek tartom, szellemi értelemben amolyan arisztokratának, és teljes mértékben felnézek rá, örülök, hogy ismerem, és ő lehet az adott tárgyból a tanárom. Volt már, hogy előadás előtt megkért, hogy segítsek neki összerakni a gépét, és örültem, hogy segíthettem neki. Másnál is van ilyen?
2020. nov. 29. 18:27
 1/5 Girlll3 ***** válasza:
43%
Nincs. És ne is legyen.
2020. nov. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Ezt szerelem nélkül nem tudom elképzelni.
2020. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Nincs
2020. nov. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Volt, hogy így gondolkodtam, volt, hogy velem egykorúról, volt fiatalabbról, de volt, hogy idősebbről gondolkodtam így. Rájöttem, hogy csak magamat járatom le ezzel a régimódi Don Quijote (nem)gondolkodással, így ez be lett részemről fejezve.
2020. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
En ez a no vagyok masok eleteben. De nem ez a celom, ezt valtom ki.
2020. nov. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!