Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen befeszültek a...

Miért ilyen befeszültek a magyar emberek?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy a nagy átlag bizony befeszült, ideges, megsavanyodott, olyan hangulatú, mintha mindennap temetésre menne, stb. Sehol a lazaság, a jókedv. És a vírus előtt is ilyen volt a hangulat. Mintha ez lenne a magyar mentalitás.

2020. nov. 29. 19:42
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Ja meg persze a panaszkodás. Az nagyon megy.
2020. nov. 29. 19:43
 2/40 anonim ***** válasza:
69%

Én az interneten látom, olvasom ezt. Leginkább itt, itt mindenki azt állítja, hogy szegény és jómódúak nem léteznek.


A való életben viszont környezetem pozitív, sikeres. Ez a lényeg!

2020. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
23%
Gondolom Te szerencsére kivétel vagy.
2020. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
88%
Én is azt látom, hogy nagy kontraszt van a "való élet" és az internet között. Akár itt, akár Facebook.
2020. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
77%

Ez a valódi magyar mentalitás. Negatív a legtöbb ember, megy a panaszkodás, irigykedés, kifogáskeresés. Mindenki úgy alakítja az életét, ahogy akarja, a döntéseinkért mi vagyunk a felelősek.

Sokan képtelenek a változásra, a felelősségvállalásra, még az élő fában is hibát találnak.


Ez a fajta mentalitás csak megbetegíti az adott embert. Az ő döntése.

2020. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
79%
A mindennapi gondok miatt van ez. Az élet minden területén a maximumot várják tőlük, miközben segítséget nem igazán kapnak csak ítélkeznek felettük és többnyire csak a hibákat látják meg bennük. A külsőségekre koncentrálunk(te is) és nem gondolunk bele milyen terheket cipelhetnek, és talán emiatt annyira befeszültek, fásultak.
2020. nov. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
60%
Vajon miért van az, hogy mindig a 20-40%-os válaszolók a beszólogatósak? :D Lásd a hármast...
2020. nov. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
3-as. Én próbálok kivétel lenni, mert már rohadtul unom ezt a savanyú józska szerepet. Régen én is olyan voltam, csak azóta felemeltem magam egy magasabb szellemi szintre, ahol luxus a befásultság.
2020. nov. 29. 20:07
 9/40 anonim ***** válasza:
40%
Annyira magasra nem emelkedtél, hiszen most is itt elégedetlenedsz idegeneknek egy névtelen oldalon :D
2020. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Nem lehet kérdezni? Zavar a sok savanyú ember. Egyébként sem névtelen oldal. Szellemileg pedig azon a szinten vagyok, hogy merek őszintén nevetni az utcán, amivel megrémítem olykor az embereket, mert nem tudják elképzelni, hogy mitől van jókedvem, meg mi az egyáltalán, hogy nekem jó kedvem van.
2020. nov. 29. 21:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!