Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a tizenéves fiúkról/lányokról akik Lil Peep-et hallgatnak?

Figyelt kérdés

Engem őszintén nagyon taszítanak ezek az emberek, mert általában ettől a érzik magukat többnek.

De kíváncsi vagyok, hogy másnak mi erről a véleménye:DD



2020. dec. 2. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem az előadót, de a tiniknél ezek csak múló divatok, majd elmúlnak. Én Cannibal Corpse-ot hallgattam, de teljesen normális ember lett belőlem.
2020. dec. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Semmit nem gondolok róluk.
2020. dec. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Semmit. Mindenkinek vannak korszakai, amikor van egy kedvence. És nem szoktam másokat kizárólag a zenei ízlésük alapján megítélni.
2020. dec. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Semmit. Hallgassa azt ha neki tetszik.

Szerintem nem ez határozza meg azt hogy ki milyen ember.

2020. dec. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyobb gáz, hogy ez a szerencsétlen hülyegyerek azután lett híres, miután megölte magát. Azóta valahogy egyre több rajongója van, és 90%-uk ilyen tizenéves meg alig huszonéves csaj, akik egyfolytában síróspityogós szmájlikkal posztolgatják a zenéit. Szánalomtenger...
2020. dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
nem zenei izles alapjan itelem meg az embereket. hallottam tole egy ket szamot ami tetszett, de nem az en stilusom
2020. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
En sem ez alapjan itelek meg valakit. Csupan az zavar, hogy vannak akik emiatt(is) tobbre tartjak magukat masoktol.
2020. dec. 2. 18:08
 8/9 anonim ***** válasza:

miben nyilvánul meg, hogy többre tartják magukat?

én nem ismerek embereket, akik ilyeneket hallgatnak, ergo nem gondolok róluk semmit, de amúgy se érdekelne. Akkor se, ha többre tartanák magukat nálam.

2020. dec. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
szerintem mindenki ugy gondolja, hogy a sajat zenei izlese a "legjobb" - nyilvan, mert neki ez tetszik a legjobban, akar queen, akar mozart, akar lil peep az illeto muvesz.
2020. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!