Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy szerepcserés fikciós...

Van egy szerepcserés fikciós film, a Nem férek a bőrödbe, 2003-as film, melyben anya és lánya felcserélődnek, az anya a lány bőrébe bújik és fordítva. Csupán a gondolattal eljátszva és tudva, hogy az egész csak fantazmagória, bevállalnátok hasonlót ?

Figyelt kérdés
Vagy véletlenül történne X személlyel szerepcsere, vagy akár tudatosan, és mondjuk pár napig, hónapokig, évekig, vagy örökké egymás bőrében lennétek, fizikailag legalábbis. Tehát a saját érzelmek nem változnának. Nyilván ez úgy történhetne megegyezéses alapon, ha mindkét fél belemenne, de lehetne akár véletlen folytán akár egy random emberrel is. Ha tehetnéd, kivel cserélnél szerepet, és mennyi az esélye, hogy ő is belemenne ebbe ? Tudom, hogy hülyeség az egész, de nem gondolkoztál ilyenen, hogy milyen jó lenne ez ? És mi lenne akkor a reakciód, ha véletlenül történne ilyen ? Mitől függne a reakciód ?

2020. dec. 7. 01:11
A kérdező szavazást indított:
Igen, kipróbálnám valamennyi időre
Igen, kipróbálnám örök időkig ezt
Nem, nem próbálnám ki
14 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha belemennél, mi lenne a célod vele, mikre használnád ezt a lehetőséget ?
2020. dec. 7. 01:14
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerepet cserélnél egy ellenkező neművel is ? Ez a 2 kérdés kiegészítés.
2020. dec. 7. 01:19
 3/6 A kérdező kommentje:
De senkiben nincs kiváncsiság ?
2020. dec. 7. 01:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ez olyasmi hogy A TESTEMET ELVIHETITEK DE A LELKEMET NEEEM?

xd

Amúgy

Én először azt gondoltam hogy belemennék rövid időre (pár nap, max 1 hónap), de aztán belegondolva, senkiben nem bízom annyira, hogy rábízzam a testemet akár csak ennyi időre is. Hiába próbálnám ki, hogy milyen fiúnak lenni, ilyen áron semmiképp nem mennék bele :D

2020. dec. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4: Lehet elbaxxna mindent ? :D :D
2020. dec. 7. 01:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát őszintén azért is mert szűz vagyok, és nem szeretném ha konkrétan megtörténne úgy a dolog a testemben hogy ott se vagyok csak azért, mert ő kíváncsi arra, hogy milyen érzés lányként szexelni mondjuk :D


Amúgy visszatérve hogy mit csinálnék egy fiú testében, tutifix találkoznék a haverjaival, és egyszerűen csak adnám nekik önmagamat. Tuti mindenkit összezavar, hogy miért változott meg annyira a haverjuk személyisége, majd nekiállhatnak találgatni, hajrá :D

Meg érdekes lehetne ezután az eredeti testemben találkozni velük, kíváncsi vagyok valaki összerakná-e a kirakóst, hogy miért és honnan vagyok valamiért olyan ismerős xD

2020. dec. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!