Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a pride-ról?

Mi a véleményetek a pride-ról?

Figyelt kérdés
2020. dec. 7. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Melyik részéről?

Van a felvonulás, ami idén elmaradt, meg vannak a nem felvonulós részei a rendezvénynek, ahol mondjuk előadások vannak.

Szerintem a felvonulás nélkül nincs semmi baj vele, a felvonulás veri ki a biztosítékot sokaknál, akik csak ezt látják belőle.

2020. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Engem nem zavarna csak a felvonulás.

Meg ez az egész azért van, hogy fogadjuk el őket?

Jó elvannak. Legalábbis sokakat nem zavar ahogy engem sem. De minek felvonunli meg minden... csak emiatt ellenszenves nekem.

2020. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
A véleményem az a pride-ról, hogy provokatív megnyilvánulás, - s írom ezt úgy, hogy nem tartom üldözendő cselekménynek az általánostól eltérő, ám pedofiliával össze nem mosható nemi identitást. A nemi identitás hálószoba titok, amivel gyomorforgató kérkedni, feltűnősködni. Ahogy a normális nemi identitással bíró emberek sem szerveznek felvonulásokat annak okán, hogy milyen a nemi identitásuk, elvárható lenne minden egyéb vonal képviselőitől is, hogy a feltűnési viszketegségüknek köszönhetően ne generáljanak időről-időre ellentüntetéseket és egész napra kiható forgalmi dugókat. Szerintem nem olyan nagy dolog ez, hogy nem botránkoztatok meg t időnként x embert, - hanem magamra csukom a hálószoba ajtaját és ott, azzal, s úgy élem a nemi életemet, ahogyan az nekem és a partneremnek tetszik. Szerintem ez nem az ördögtől származó varázslat!
2020. dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Az hogy ne mutogassák magukat. Amúgy épp nem érdekel ki milyen, csak ne lássam
2020. dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Engem sose érdekelt a Pride, egyszerűen nem megyek oda ugyanúgy ahogy futballstadion környékére se megyek ha nem akarok részeg rajongókat látni. Ennyi. Szerintem értelmetlen a Pride de szerintem egy csomó másfajta fesztivál/felvonulás is az, van akinek meg fontos. Ez van, szabad országban élünk.
2020. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Az, hogy messze nem olyan provokatív mint az, hogy 2 havonta lenyomnak köztv-ben egy olyan szennyet mint a love island, való vilag, hazasodik a gazda, és társaik, de mégis mindenki emiatt hisztizik.
2020. dec. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
Undorító. Oké, hogy valaki meleg, de akkor legalább tudjon már viselkedni. Mire büszke?
2020. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%

7esnek igaza van.

"A szexualitás magánügy?"

"Igen"

"Akkor miért vonultok fel?"

*suprised picakchu face*


Azé me én más vagyok minda többi én különleges vagyok,több vagyok mint te....

Tiszteletben nem tartom,hogy te természet rendje alapján működsz. De azért örökbefogadok gyereket,hogy ne tudjon anyák napján kinek mit adni,meg hogy egyszer én megyek érte,egyszer a párom,aztán mindenki röhög,hogy "két apja van". Undorító,hogy menetelni kell már,hogy tanúbizonyságot tegyenek arról,hogy büszkék magukra. Bezzeg ha a himnusz megszólal mind túrja az órrát,telefonozik...

2020. dec. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
Így van. Meg keseríti a gyerek életét. Szét fogja szivatni szerencsétlen gyereket a többi az iskolába. Na meg fennáll a veszélye annak hogy a gyerek is ferdehajlamú lesz. Semmi bajom nincs a melegekkel, hiszen nincs velük semmi tapasztalatom, nincs meleg ismerősöm. egyszerűen csak nem tudom megérteni azt, hogy egy férfi hogy vonzódhat a saját neméhez szexuálisan, és hogy lehet arra ennyire büszke hogy még fel is vonul ez miatt. De ugyan ez van fordított esetben a nőknél is.
2020. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%

Utálom ezt az érvet, hogy "csúfolni fogják az iskolában". Basszus ideje lenne már megtanítani a gyerekeket, hogy SENKIT NEM KÉNE CSÚFOLNI OLYANÉRT AMIRŐL NEM TEHET. Ha csúfolják, akkor majd a tanárok meg a kedves szülők beszélnek a kölykökkel, és akkor majd remélhetőleg nem fogják csúfolni. De ne tegyünk úgy mintha ez normális és megérthető viselkedés lenne, hogy egy gyereket csúfolnak a meleg szülei miatt.

A veszélye meg minden gyereknél fennáll, hogy homoszexuális lesz.

2020. dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!