Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mikor szerelmes...

Szerintetek mikor szerelmes igazán egy férfi?

Figyelt kérdés

Tudom hogy mindenkinél MÁS, de csak a véleményekre vagyok kíváncsi. Mik azok a tulajdonságok szerintetek?


Másik kérdésem egy 24 évesen fiúk már gondolkodnátok a jövőre nézve? Feleség, gyerek, lakás stb


2020. dec. 7. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem akkor ha lemond a foci meccsről miattad :D :D :D na jo viccet felre téve ezt erzi az ember, nyilvan a tetteibol es a szavaibol, az en parom 6 ev utan is puszival ébreszt es mindenben lehet ra szamitani!!

O 26 lesz lassan en 24 azt mondta nekem nemreg h evekkel ezelott, azt hitte ilyenkor mar apa lesz, most egyaltalan nem erzi meg ezt. Es egyenlore en sem.. ennek vannak anyagi okai is. Nem lehet mit tenni amig nincs anyagi biztonság ...

2020. dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha fontos neki, hogy boldog légy.Figyel rád,meghallgat.

Támogatja a terveidet.Nem mond rád sértő dolgokat.Tisztelettel beszél a családoról a barátaidról.Örül a sikereidnek,vígasztal ha szomorú vagy.Tudod, hogy segít bármiben és nem fordít hátat.

Na akkor biztosan, hogy nagyon szerelmes.

2020. dec. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a választottjáért képes feláldozni az életét
2020. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!