Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb sértés,...

Mi volt a legnagyobb sértés, amit életedben másoktól kaptál ? Ami nagyon érzékenyen érintett téged. Mennyire hagyott benned mély nyomot ? Közel állt hozzád az illető ?

Figyelt kérdés
Mi volt az, amivel a legjobban megaláztak mások ?

2020. dec. 9. 01:19
 1/2 anonim ***** válasza:

,, már nem érzek irántad semmit, nem esett jól, ha hozzám értél és erről te tehetsz. te öltél belőlem ki mindent."


- nekem ez volt a legfájóbb, mert ő volt az egyetlen ember, akit igazán közel engedtem magamhoz életem során. mindezt képes volt úgy fejemhez vágni, hogy órákkal előtte még ölelgetett és szeretett. persze miután kiderült, hogy már más érdekli, egyből lehet engem bántani...


más emberek még nem igazán sértettek meg életemben maradandóan, nem igazán van miért. vagy szimplán olyan szituációk és emberek lehettek, akik nem érdekelnek.

2020. dec. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amikor az exem lejáratott (miközben én voltam a szerelmes es kiderült ő már nem, azaz semmi fájdalmat nem okoztam amiért megérdemeltem volna)szoval lejáratott kigunyolt a csalàdja elött, tesoi (es azok bnöi/baràtai)elött, haverjai elött (van vagy 100 ismeröse mindenhol), a környezetemben, az en ismeröseim elött is (akit bemutattam neki, elkezdett vele kikezdeni az orrom elött es együtt mosoyogtam rajtam), es szoval hogy mind mind (de az okos intelligens bölcs anyukàja is!)mellé álltak, mindenki rajtam élcelödött, nevetett gunyolt és ignoràlnak.


Ma sem fér a fejembe hogyan lehet az hogy 100 bol egyetlen egy embert sem érdekelt az igazsàg, egyben sem volt empàtia, egyetlen egy sem állt mellém.


Egyetlen egy ember miatt tömegek utálnak. De ugy hogy ha mégtöbben be lennének avatva, akkor lassan tartomànyi/orszàgos/nemzetiségi szintüre is kinöne. Szoval egy ember hogy a fr.ncba tud igy elinditani egy lavinàt.


Tiszta Amanda Todd esete csak maskepp.

2020. dec. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!