Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mit csinál,eszik a mai...

Ki mit csinál,eszik a mai nap? Hétvégére mik a terveitek?

Figyelt kérdés

Kor/nemet is írj.



Köszönöm szépen!



2020. dec. 10. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most állok neki főzni, majd még egy kicsit takarítok. Utána olvasok és megeszem a flapjack-emet meg megiszom a Red Bull-om. Mire ezen túl leszek addigra felkel a gyerek, vele játszok eszünk, ki nem tudunk menni mert esik az eső. Szóval bent kell magunk lefoglalni. Este kutyázás, remélem már nem fog esni. Utána fürdetés, olvasás, alvás. És lehet befestem a hajam is. Enni még nem tudom pontosan, főzni lecsós szeletet főzök azt esszük, vacsorára meg szendvics szerintem meg banán mandarin.


Erre a hétvégére semmi tervem nincs, mivel lassan már semmit se lehet csinálni, színházba mentünk volna, de ugye az elmarad, utalványt kaptam helyette vissza. Úgyhogy nem csinálunk kb semmit, csak el kell mennem a DM-be majd, meg nagybevásárlásra a Tescoba. Ha nem esik akkor séta a gyerekkel a nemzeti parkban. Vasárnap du egy szűk családi szülinapra megyünk.


27N

2020. dec. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A lakótársaimmal már ebédeltünk, az egyikük spagetti volt.

Holnap elintézik minden egyetemi feladatot és projektet. Szombaton átmegyek a barátomhoz tanulni és filmmaratonozni, ott fogok aludni.

22/L

2020. dec. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szombaton dolgozok, de amúgy a saját határaimat tervezem feszegetni. Életmódváltásba kezdtem és minden nap azon dolgozok, hogy egy kicsit közelebb kerüljek a célomhoz. Hétvégén több időm jut így magamra.
2020. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
24/f lemaradt.
2020. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikusnál várok épp

Quesadillát fogok csinálni ha hazaérek

Hétvégén pedig bioszt, kémiát fogok tanulni

2020. dec. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
19L lemaradt
2020. dec. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Most értek véget az óráim és eléggé fáradt vagyok, szóval egy gyors kávé után tanulni fogok. Közel 130 oldalnyi tömény, szakaszavas anyagot kell lefordítanom egy megajánlott jegyért, elég későn kaptuk meg, szóval ennek keményen neki kell hasalnom. Szerintem ezzel, meg a pszichológiával fog elmenni a hátralévő napom.

Vacsorára pizzát tervezek sütni, ebédre mákos-lekváros tészta volt.

Ami a hétvégét illeti, nincs sok tervem, a fordítást kéne meghajtani és tanulni pszichológiára.

20/L

2020. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ember tervez, Isten végez.
2021. márc. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!