Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » SZAVAZZATOK ! Az alábbi...

SZAVAZZATOK ! Az alábbi hétköznapi dolgok közül melyik idegesít föl a legjobban, amitől a vérnyomásod az egekbe van és szétvernél idegességedben valamit ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 11. 05:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%
Kéregető csövesek
2020. dec. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%

Valamiért a gyerekvonyítástól úgy szétfeszülnek az idegeim, hogy őrület. És óvoda mellett lakom, amikor játszanak, visítoznak egész nap, az egyáltalán nem zavar, csak háttérzaj. De amikor boltban, postán üvölt egyetlen gyerek, az kibírhatatlan.


Meg amit még nagyon utálok, azok a fejhangon magyarázó kisfiúk. Mikor épp a szülő meg a 6-7 éves kissrác mögé vagyok beszorulva, és a gyerek minden szótag után levegőt véve, kapkodva, dadogva, egysíkúan, unalmasan, nyávogva meséli, mit tanultak, akkor minden tiszteletem a szülőé, mert a helyében már kész lennék, hogy "nyögd már ki az az egy mondatot, te idióta".

2020. dec. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem az agresszív, kéretlen hittérítőket a listából, akiket leszívesebben Bibliával vernétek agyon, csak úgy stílszerűen.
2020. dec. 12. 14:19
 14/15 anonim ***** válasza:

Elég nehéz volt választani, mert a dugótól eltekintve a többi sajnos fel tud idegesíteni, és jobban is, mint kéne.

Végül a hangos szomszéd válaszra mentem, mert ez most a legaktuálisabb és legnagyobb problémám (a felsoroltak közül). 3 szomszéddal is gondom van, egyik egy idős bácsi, aki állandóan bömbölteti a propaganda csatornát.. Az utca túloldaláról hallani és hajnali óráktól szól nála onnantól egész álló nap..

A másik kettőnek meg leharcolt dízeljeik vannak és az ablakom alatt bőgetik őket hajnali 5 körül. Büdös is és hangos is, szóval nem épp szomszéd barát. Az egyik közülük pont felettem lakik és az állandó trappolása sem a legkellemesebb, meg az állandó bútortologatás és hangoskodásuk..

2020. dec. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Amúgy vicces de a dugó engem lenyugtat.

Nyugottan mihenhetek, nem kell sietnem, mert nem is tudnék, és úgyis megértik ha kések, ha meg nem az ő bajuk.

2020. dec. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!