Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van, hogy a noi wc-k...

Miert van, hogy a noi wc-k mindig szazszor mocskosabbak, mint a ferfi wc-k?

Figyelt kérdés
2020. dec. 11. 11:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Te ezt honnan tudod? A nők, legalábbis a fiatalabbak a totális környezetüket sétbarmolják, az egy dolog, amivel törődnek, az csak saját maguk. Sajnos még ez utóbbi se teljesül sokszor..
2020. dec. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jártam még nőiben, de ha még a férfi wc-knél is mocskosabbak, akkor azok nagyon durvák lehetnek.
2020. dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Én szerintem mindkettő wc mocskos, mert mindkét nemnél van egy kategória aki szétba*a
2020. dec. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez így van. Amikor a ZUHANYTÁLCÁBAN!!! állt a húgy... na az, faroklohasztó.
2020. dec. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az, hogy a fertőzések miatt a nők nem ülnek le a publikus WCkre, visszacsapódnak a dolgok. Más kérdés, hogy az intelligensebb ember ezt feltakarítja maga után, de ez alól minden nemben vannak kivételek.
2020. dec. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan tekintetben véve nincs viszonyítási alapom, hogy férfi wc-be nyílván nem megyek be, de az igaz, hogy sokszor borzalmas állapotban vannak a női wc-k.
2020. dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Sokan nem ülnek le -érthető módon- így össze vissza folyik, meg csöppen minden. A normálisa feltakarítja, de mint tudjuk nem azok vannak többségben. Hanem azok akiket nem érdekel hova, megy. Nem vagyok férfi, de gondolom piszoárba könnyebb célozni és véres se lesz semmi, vagy ha igen akkor oda már orvost kell hívni.

A székletet meg mindkét nem ott szokta hagyni.

2020. dec. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk ahhoz nagy ész kell, hogy ha már úgysem ülsz rá, akkor felhajtds az ülőkét, hogy a pisi, vér, genny, fospermet, sperma, szaft, ...ne rá spricceljen?
2020. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezért nem szeretek WC-ben kefélni. :(
2020. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8: Elég pár idióta és a wc már szét van gányolva. Aki meg széthugyozza az mind úgy van vele hogy őt nem érdekli, majd valaki feltakarítsa, hát mi ő, takarítónő?
2020. dec. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!