Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, ti szerettek gyengéde...

Férfiak, ti szerettek gyengédebben bánni a nőkkel vagy csak elvárásból vagytok udvariasak?

Figyelt kérdés

2020. dec. 12. 09:38
A kérdező szavazást indított:
Szeretek a nővel (nőkkel) udvariasan/lovagiasan bánni, mert ők aranyos törékeny lények
Csak elvárásból teszem ezeket, hogy férfinak minősüljek a társadalomban
32 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%
A nő nemi szervért én kedves vagyok, van az a mondás "lény kedves a nőkkel mert náluk van az összes pina" ha nem így lenne tőlem még nem is szavazhatnának, ez is azért alakult ki mert valamelyik faxinak rágta a fülét a nője. Mindig arra gondolok, hogy a világ legerkölcsösebb legnagyobb követővel rendelkező vallása miért tekínt a nőkre másodlagosként? Kecskét ajánlanak fel értük ha olyan :D.
2020. dec. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Az exem minden nönek nyazilott de otthon 4 fal közt a sajàt pàrjànak(aki màr megvan), meg egy aljadék
2020. dec. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Én kedves vagyok. Alapból van egy enyhén romantikus hajlamom, nekem jól esik ha a párommal foglalkozhatok.
2020. dec. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
19%
Ez ma már proli dolog. Ezeken ma egy kicsit is értelmesebb nő felkapja a vizet. Max falun szokás még a fogatlan prolik között.
2020. dec. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

A nők maguknak harcoltak ki a szavazati jogot te nyomoronc.

Remelem lesz vagy 3 lanyod.

2020. dec. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Én mindenkivel (akár férfi, akár nő) kedvesen és gyengéden bánok, mert miért ne?

Persze a jól felfogott határokon belül.

2020. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
12%

#1-esnél a pont!


Amúgy a kérdés igencsak alázós..a férfiak jó része mindig kedves, mert ezt tanulta, így nevelték..a másik fele meg bunkó, büdösszájú, büdöslábú, mosdatlan..azt nem érdeklin a nő, csak főzzön..


Nem árt tudni, hogy sok nőhöz hiába kedves a pasi, nem fog rajta semilyen bók.

Finoman szólva nem gerjeszti a libidóját a pasinak..

2020. dec. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Alapból senkivel se vagyok bunkó ha nem ad rá okot, szóval kedves vagyok.
2020. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A lányok többségével teljesen semlegesen bánok, mintha fiú lenne. Amelyik lányt szimpatikusnak, kedvesnek találom, és felismeri az én jóságomat, afelé természetesen erősen pozitív viselkedést mutatok, hogy érezze saját maga fontosságát, értékét.


Nem lehet csak vakon menni, s szelektálás nélkül adni ugyanazt a visszajelzést a nőknek (vagy fordítva). Mindegyiknek mást kell, máshogy.

2020. dec. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
10# én is így gondolom csak később jutott eszembe és nem adtam ennek megfelelő szavazási választást.
2020. dec. 12. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!