Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történne, ha holnapra...

Mi történne, ha holnapra virradóra megszűnne az internet? Mindenhol, az egész világban, mihez kezdenétek, mi lenne a reakciótok ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 12. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Sajnos a legtöbb szolgáltatás be van már kötve.

Elég nagy káosz lenne, mire visszaszoknának az

emberek a normális életvitelre, ami az internet

előtt volt.


De nem is ártana, lehet, akkor végre magukon túl is látnának

valamit a világból.

2020. dec. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Összedőlne a gazdaság meg úgy kb minden.
2020. dec. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
2020. dec. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem katasztrófát okozna a személyes életemben, mind anyagi, mind kapcsolati értelemben.
2020. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem kéne dolgoznom.
2020. dec. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Azonnali halál. Ma szinte mindenhez internet kell: ügyintézés, kommunikáció. Az internet nélkül hatalmas káosz lenne.
2020. dec. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
jobb világ lenne. na nem rögtön, előbb helyre kellene hozni hogy minden függ tőle, de akik a 90es vagy a korai 2000es években nőttek fel azok sztem mind így vélekednek
2020. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
#7 Én pl. nem.
2020. dec. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szar lenne.


Nem lenne home office, nem lehetne emaileket küldeni? Így is van, hogy egy csomót áll a munka, mire válaszolnak, hát még ha postán menne a levelezés. Kapok napi 40-50 emailt, azt mégis hogy helyettesítjük? Ügyfélkapu? Online számlázás?


Be kéne menni dolgozni, többen lennénk a BKV-n, nem lehetne online bérletet venni, azért is sorba kéne állni. Bár 32 vagyok, nem is emlékszem már, hogy raktam pénzt a telefonomra a netbank előtt. Nem lehetne online fizetni, nincs paypal, nincs külföldről rendelés.


Nincs online számla fizetés, újra kellene csekket kérni mindenhonnan, és menni a postára sorba állni. Nem tudnék karácsonyi ajándékokat rendelni, megnézni sem tudnám, hogy kell eljutni egy helyre, csak kiböngészni valami régi térképről, amin a BKV is jelölve van.


A netflix előfizetésnek annyi lenne, kindle-ön sem tudnék könyveket venni, a torrentnek keresztet lehet vetni. Nincsenek hírek, csak amit a tévé ad. Nem lehetne jó kis recepteket keresni, nem lehetne érdekes dolgoknak utánaolvasni.

2020. dec. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
vennék egy csomó wc papírt és lisztet.. majd felkészülnék a világvégére.
2020. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!