Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek az "instagram sportolók"...

Ezek az "instagram sportolók" tényleg boldogak?

Figyelt kérdés
Szoktam őket nézegetni, ilyen 60-100 ezres követőjük van. Soha semmi másról nem tudnak beszélni, csak arról hogy mit esznek és mit sportolnak. Látszólag jól érzik magukat, de tényleg boldogok? Olyan egyszerű embereknek tűnnek, mint akik tényleg jól érzik magukat ennyiről. Van ezeknek egyáltalán már gondolatuk is az edzésen és a táplálkozáson kívül, vagy csak szándékosan távol tartják magukat minden mástól? Néha kiraknak storyban olyan hogy lehet tőlük kérdezni, szoktam is nekik írni, de csak olyan sablonkérdésekre adnak sablonválaszokat, amik az étellel vagy mozgással kapcsolatosak. Persze ezek nagyrészt hasznosak, de mégis úgy érzem, mintha valami buta biorobotok lennének ők.
2020. dec. 12. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy esetleg nem szeretnék kitárni az egész világnak a komplett magánéletüket? Táplálkozás/testmozgás témában szívesen adnak tanácsot másoknak, de ez még nem jelenti azt, hogy az életük minden egyes mozzanatáról tájékoztatást akarnak adni. Én banki ügyintéző vagyok. Naponta több 100 ember megfordul a munkahelyemen, valószínűleg a legtöbb ember, aki valaha akár egyszer is találkozott velem, a bankból ismer. Ez még nem azt jelenti, hogy a bankon kívül nincs életem.
2020. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az életük nem csak a táplálkozásukról és a mozgásukról szól, nekik is vannak családjaik, barátaik, hobbijaik, mindenük, ami bárki másnak.

Viszont, ők foglalkoznak egy dologgal nyilvánosan, és az őket követőknek csak ehhez van közük. A magánéletük nem véletlenül az, így okkal nem fognak válaszolni az arra irányuló kérdésekre (amiket már feltenni is bunkóság).

2020. dec. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezt sem értem igazából, nem tudom megérteni hogy hogy lehet ilyen monoton munkahelyen dolgozni. Márpedig nagyon sokan ilyen munkát végeznek. Ugyanaz a munka, állandóan, minden nap, éveken keresztül. Szerintem ezért van ennyi kikattant ember, plusz ha valamilyen nem várt új szituációba kerülnek, akkor lefagynak és nem tudják megoldani, mert megszokták hogy a munkahelyen nincs erre szükség, mert bizonyos kereteken belül ismétlődik minden.
2020. dec. 12. 16:26
 4/13 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy a magánéletükre vonatkozó kérdéseket tettem fel? Szerintem van baj az ilyen emberek agyában mint te, amikor kitalálsz valamit és el is hiszed hogy az úgy van. :D
2020. dec. 12. 16:28
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól elkanyarodtál az eredeti kérdésedtől, de:

Nem mindenkinek arra van igénye, hogy mindennap valami teljesen új dologba kezdjen. Valakinek megszokott rutinra van szüksége. Az emberek nem egyformák.

2020. dec. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Az a pénz Téged is boldoggá tenne.
2020. dec. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Szerintem egy Tesco árufeltöltős munka monotonabb :D fizetésről nem is beszélve...
2020. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én ilyen akarok amúgy lenni, de sajnos nem megy. Olyan egyszerű lenne, minden nap bemenni egy munkahelyre, jól érezni magamat, megcsinálni a feladatot aztán hazamenni kikapcsolódni.
2020. dec. 12. 16:34
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Ne akarj ilyen lenni...
2020. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Pedig jó lenne ilyen egyszerű emberként élni, sokkal könnyebben boldog tudnék lenni.
2020. dec. 12. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!