Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy fiatal létemre...

Normális, hogy fiatal létemre ennyire magányosnak érzem karácsony előtt magam? N

Figyelt kérdés

- Középiskolában meg egész jól éreztem magam. Volt kb 5 "barátnőm" akikkel jól kijöttem. De ahogy teltek az évek, úgy lemorzsolodtak. Meg igazából már nekem sem volt annyi energiám mint tinikent. Meg bele is fáradtam. Mikor szórakozni kellett volna nekik elmondásuk szerint nem volt pénzük. Najó... Nekem is csak onnan volt, hogy dolgoztam.. Meg nem millios tetelekrol lett volna szó hanem kb 2 db somersbyről meg 1 doboz cigiről... Az meg milyen már, hogy állandóan én fizetek. Végén már energiám sem kedvem nem volt többet belefeccelni a kapcsolatokba. Egyre kevesebbet találkoztunk. Akivel meg össze lehetett volna járni azt inkább kihagytam, mert ő egy igazi askalodo volt, balhe kereső, kavaró.

- Tesóm nincs.

-Munkahely..Korombeliek közül csak férfiak vannak. Van párom, furán nézne ki ha maganyossagomba raakaszkodnek valakire barátkozás gyanánt. Meg nem is férfiak társaságára vágyok. A nők sokkal idosebbek. Jól kijovok velük, de ott sem találok így barátnőt. (a legfiatalabb nő is 16 évvel idősebb nálam)

Eddig minden tok jó volt, volt csapatépito, céges buli. Most a korona miatt semmi.

-A vidéki rokonok közül senkivel nem fogunk találkozni. Félnek a vírustól.

-Szilveszterezni nem tudunk elmenni.

-Közeli családdal leszünk végig. De nekem kicsit hiányzik mások társasága.


Eddig volt céges évvégi buli, télapós névhúzás, karácsonyi rokonlátogatas, össznépi szilveszterezés.Most semmi nincs. ÚGY HIÁNYZIK MINDEN....


2020. dec. 12. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Én ugyan nem vagyok nagy társasági, bulizós lány, de megértelek. Nekem még a párom sincs itt, mert külföldön dolgozik most, és a vírus miatt nem is tudunk találkozni... Igazi barátaim pedig már nincsenek. Fiúkkal így a barátom mellett nyilván nem akarnék annyira találkozgatni, a lányokban meg egytől egyik csalódtam.
2020. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is hasonló a helyzetem, párom külföldön van, a "barátaim" túl elfoglaltak stb. Sajnos ez van :(
2020. dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát kB. Nem vagy kapcsolatban emberrel, a vírus miatt sem. Nem korfüggő, hogy ilyen helyzetben az ember magányosnak érzi e magát vagy sem, minden átlagos ember annak érezné.
2020. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom miről beszélsz. Neked is igazából egy jó barátnő kéne akiben megbízhatsz és akinek elmondhatod minden bánatod, örömöd aki megért téged. Nekem is volt ilyen. De középsuli váltás utan megszűnt a kapcsolatunk. Nekem barátom sincs.

Baráti kapcsolatokkal próbálkoztam már de annyira nehéz olyat találni aki szeretne is kimozdulni és maradni is mint barát veled.

Aki nem lesz.rja a másikat hanem érdeklődik is.

Ez van. Felnőttként nagyon nehéz normális igaz baráti kapcsolatokat építeni :-/. Nekem is hiányzik az a sok nevetés régről. Amikor még minden olyan jó volt. 😒

2020. dec. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!