Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem nőnemű a másik, akkor...

Ha nem nőnemű a másik, akkor már nem is kell beszélgetni vele?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de velem többször is előfordult, hogy egy kérdés kapcsán beszélgetni kezdtünk valakivel, és amikor valahogy felhozódott, hogy férfi vagyok, akkor "Te pasi vagy?? -_-", és többször vissza sem írt az illető.

2020. dec. 14. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azzal beszélget, akivel akar.
2020. dec. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván csajozási célból akart beszélgetni az illető. Nem barátkozni akart.
2020. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rossz embereket fogtál ki. A férfi potenciális partnert láthatott benned, és így csalódott. De ez nem a te hibád :/
2020. dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok és velem többször előfordult már, hogy egy konkrét kérdés kapcsán beszélgettem valakivel privátban. Általában maradok a témánál ilyenkor, de volt aki erről-arról kérdezett aztán amint kiderült, hogy foglalt vagyok és nem ismerkedek, eltűntek mint szamár a ködben, elköszönés bármi nélkül. Ez van, van akinek csak addig vagy érdekes amíg lát esélyt rá, hogy bejusson a bugyidba, szerintem ne sajnáld, hogy lekoptak.
2020. dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sokáig olyan suliban, közegben voltam, ahol hapsik voltak. Munkahelyen is hapsival hamarabb szót ért az ember. Ezért kell számomra a változás, a változatosság, mert kezd elegem lenni abból, hogy pl.: itt is csak pasik találnának be, pedig a nőket kedvelem, nagyon.
2020. dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!