Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan általad felismert...

Van olyan általad felismert minta, ami éveken, vagy évtizedeken át akadályoz számodra normális párkapcsolatot és ha új kapcsolatba kezdesz akkor is megjelenik problémaként?

Figyelt kérdés
2020. dec. 15. 14:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem erzem, hogy letszuksegletem lenne az, hogy parkapcsolatban legyek, szoval nincsen.
2020. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, valamiért nem vagyok biztos magamban, nincs elég önbizalmam, emiatt szokott rosszul alakulni a dolog. A másik azt hiszi szerintem, hogy nem tetszik nekem, közben csak félek, és nem tudok hinni benne, hogy nekem is összejöhet egy olyan férfivel egy kapcsolat, aki nekem megfelelő lenne.
2020. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nyilván ez a kérdés nem azoknak szól, akiknek soha eszükbe se jut véletlenül se hogy párkapcsolatot szeretnének.
2020. dec. 15. 15:16
 4/15 anonim ***** válasza:
Mért tetted fel ezt a kérdést egyébként? #2 vagyok
2020. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És neked ez mit eredményez? Lett vége emiatt párkapcsolatodnak, vagy ki se alakul igazán?
2020. dec. 15. 15:17
 6/15 A kérdező kommentje:
Mert nekem ez a téma egy eléggé nagy kérdőjel. Rengeteg érv van hogy miért ne legyen párkapcsolat, de valahol mégis jó lehet, ha van.
2020. dec. 15. 15:19
 7/15 anonim ***** válasza:
Olyannal, aki tetszett, sosem alakult ki. Olyan volt persze több is, aki kevésbé tetszett, mert náluk el tudom hinni, hogy én kellek nekik. Persze több tényező is közrejátszott, nem csak ez, de szerintem ez volt mindig a fő ok. Sosem volt még olyan kapcsolatom, akibe szerelmes lettem volna.. De mondom sok más oka is van, eleve nagyon ritka, hogy valaki nagyon tetszen nekem, külsőleg és belsőleg is, ha mégis volt ilyen akkor 99% hogy volt valakije, akinek nem, azt pedig az önbizalom hiányom miatt elronotottam.
2020. dec. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Miután felfedeztem őket nekem az első dolgom az volt, hogy dolgozzak ezeken a mintákon és átírjam őket, fejlesszem magam. Terápiára jártam, önismereti csoportba, fejlesztettem a kis eszköztáram, feldolgoztam a traumáim, ezzel eltelt pár év. Utána keresnem sem kellett, életem első működő párkapcsolata is meglett.
2020. dec. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok, nem mondtam egy szoval sem, hogy nem akarok kapcsolatot. Csak nem kerdesem gorcsosnek, nem remegek habzo szajjal erte. Hatalmas kulonbseg van a ketto kozott.


Ha egyedul nem erzed magadat jol / teljesnek, akkor azon nem fog egy parkapcsolat sem segiteni.

2020. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
15:38kor kommentelő, amit te beleképzelsz egy kérdésbe a te belső világod tükrözi nem azt, ami miatt a kérdező feltette!
2020. dec. 15. 15:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!