Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy vége lesz a "Barátok Közt"-nek? Az ikonikus magyar sorozatnak.

Figyelt kérdés

Ha megnézzük a nézettségi adatokat, főleg a 2010 előttieket, akkor bizony nagyon sokat nézték a Barátok Közet-et.

Nagyon rég én is.


fiatal 20as.



2020. dec. 15. 19:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Előbb kellett volna!
2020. dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%

Hála a jó istennek. Mindig is utáltam és idegesített, hogy a csapból is ez folyt.


Remélem nem fogják újra ismételni. Az első résztől kezdve mert fejre állok....

2020. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
Leszarom.
2020. dec. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%

Egyetlen részt sem láttam, sose tűnt érdekesnek vagy különösebben igényesnek.

22/L

2020. dec. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%

Kb veled egykorú vagyok. Régen én is néztem, de bizonyos okok miatt már nem tudtam követni az eseményeket és így lemondtam róluk. Szüleim és rokonaim mindíg nézték, mert szerették, meg ha valamiért 1-2 adást kihagytak nem volt gond, hamar bele lehetett rázódni a történetbe. Akkor volt probléma vele mikor átrakták későbbre, mert nem szoktak olyan "sokáig" fent lenni.

Utána meg hogy a főműsoridőről levették azóta nem tudok olyat aki nézné, mert munka után még vacsora, ház körüli munka és vége is van, mire leülnének a tv elé. Azóta pl szüleim az rtl-t se nézik, mert ez az egy "minőségi" tartalom volt ott és semmi más.

Sajnálom hogy vége lett, mert a magyar kultúra része már a sorozat, ami sokaknak a mindennapi élet része volt.

(Egyszer tettem volna rá kísérletet, hogy előről nézzem a sorozatot, a legelső résztől, de nem igazán volt fent sehol, így letettem róla.)

2020. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Borzasztó gyenge színészi teljesítmények,bugyuta történet,miért hiányozna?
2020. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Ki bánja! Csak a 170 éves Pistike és a 234 éves Marika nézte.
2020. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%
Az elejétől kezdve pocsék sorozat volt, nem kár érte.
2020. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
Ideje volt. Régebben néztem, voltak izgalmas szálak, de pár éve nemcsak unalmas, de kifejezettem zavaró, mennyire lapos a történet, ezért hagytam abba.
2020. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%
Jah, én onnantól nem nézem, mióta megdöglött az öreg pápa csaja.
2020. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!