Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok álltalába milyen természe...

Azok álltalába milyen természetű emberek akikkel élmény találkozni? És ez milyen gyakori hogy valaki ilyen legyen?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 22:18
A kérdező szavazást indított:
Nagyon ritka
Ritka
Nem annyira ritka
Gyakori
Nagyon gyakori
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Egy élmény lehet iszonyatosan rossz is. Szóval egymással ellentétes tulajdonságokkal rendelkező emberekkel való találkozás mind lehet egy élmény. Kérdés, hogy milyen?
2020. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én pozitív élményre gondoltam
2020. dec. 17. 22:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy barátnőm, aki úgymond semmi különös, de mégis tök sokan szeretik. Szerintem nagyon kedves, udvarias, ugyanakkor laza, érdekes. Odafigyel arra, amit a másik mond, mindenkivel megtalálja a hangot.
2020. dec. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerinten mindenki más emberre mondja hogy egy élmény vele lenni, nagyon ritka az olyan hogy valakit szinte mindenki szeret, mert ha nem elég jó akkor az a baj, ha túl jó akkor meg az.

Én például imádom a fecsegős, hadarva beszélős barátnőm életvidám pörségét, a párom a falnak megy tőle és nem bírja elviselni. Én ezeket az energiabombákat (is) szeretem, ő egy kicsit visszafogottabb emberekkel van el jól.

Az a baj hogy tényleg nem létezik olyan ember, aki univerzálisan mindenki számára egy jo szociális élmény.

Nekem személy szerint ezek az emberek, akikkel ennyire jól elvagyok, nem egyfélék. Nem tudnék egy tulajdonságot kiemelni, ami miatt szeretem a "kedvenc embereimet". De mégcsak nem is azonos természetűek. Ez a barátnőm egy pattogós gumilabda. A pasim nyugodt mormota. Az egyik jó fiú barátom egy poénjait túltoló, ""idegesítő"" hülyegyerek, a másik egy halál komoly, mélyérzelmű, intelligens úriember. A bátyám visszahúzódó, otthonülős kocka, apám a társaság közepére vágyó, homéroszi mesélőkével megáldott emberke. És mindannyiukat imádom. Pedig mennyire különböznek. Egy közös dolgot nem tudnék bennünk mondani, de mindegyik fergetegesen jó társaság, és igazi élmény velük lenni.

2020. dec. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én valamiért az értelmes, intelligens, de nagyon torz gondolkodású embereket tartom érdekesnek, és az ővelük való találkozás, beszélgetés az élmény számomra. Ez szerintem ritka, az ilyen személyiség. Gyakorizni is ezért szeretek, habár itt az első feltétel nem teljesül...
2020. dec. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem a fegyelmezett emberek dobnak föl. A sok bőbeszédű, másokra baját ráöntő, felületes magamutogató hisztis után.
2020. dec. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!