Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ha ezt elítélem...

Szerintetek ha ezt elítélem akkor tényleg egy be gyöpösödött unalmas alak vagyok?

Figyelt kérdés

Barátságot ápolok az exemmel, de van egy tulajdonsága ami mindigis kiborított. Az hogy ő vérszívó, kötekedős, hecelős típus. ÉS ha én nem szeretem ezt a stílust hanem a normális beszédet, ahol a másiknak nem szívjuk a vérét, nem kötekszünk vele és nem provokáljuk.

Példának itt egy szituáció: Látta hogy fent vagyok még, a csevegő oldalon, és rám írt aludj már, én vissza írtam neki hogy ne szólj nekem bele mikor alszom. Erre azzal jött vissza pofázás helyett inkább azt várta volna hogy miért nem azt irtam neki hogy majd ha te is, vagy te miért nem. És azzal jött hogy unalmas be gyöpösödött vagyok, mert én nem veszem azokat amiket ő akar. Nem szeretem mikor gyakran meg akarja változtatni a reakciomat, és le vagyok szólva azért aki vagyok, és engem tart gáznak mert nem szeretem az ilyen stílust. És ahelyett elfogadna olyannak amilyen vagyok, azzal jön így változzak én meg, és amúgy mert amilyen vagyok az rossz.



#stílus#személyiség#vélemények#beszéd
2020. dec. 18. 23:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem meg tök jo válasz volt irtál :)
2020. dec. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Girlll3 ***** válasza:
46%
Szerintem túlérzékeny vagy.
2020. dec. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
miért is beszélsz vele?
2020. dec. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem kár volt szakítanotok, teljesen összeilletek. Egyikőtök sem komplett agyú.
2020. dec. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azért tartom vele a kapcsolatot mert nem akarok haragot ennyi.

És lehetne hogy ne rosszindulatú válaszokat írjatok hanem külső szemes és nem ítélkezőst? Köszönöm előre is.

2020. dec. 18. 23:44
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is túlreagáltad. Dobj vissza ilyenkor valami vicces dolgod, vagy tegyél sok smilet ha azt írod amit írtál. Szerintem ezzel nem megmondani akarta mit csinálj, csak kíváncsi volt.
2020. dec. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azzol mert nem tartod vele a kapcsolatot, meg nem kell haragban lennetek. Csak siman ne beszéljetek, jesszus. Mindkettotok viselkedese undi.
2020. dec. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
nem akarsz haragot? dehát pont amiatt van harag h beszéltek basszus
2020. dec. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Vajon ki dönti el, hogy milyen ember vagy?

Te vagy mások?

2020. dec. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Girlll3 ***** válasza:
100%
Minek tartod a kapcsolatot az exeddel, ha nem értetek szót egymással és nem értitek meg egymást? Azért, hogy magyarázzátok egymásnak, hogy áh, én csak azért mondtam ezt vagy azt, hogy... és aztán megint félreértitek egymást és jön a sértődés részedről? Jó móka lehet.
2020. dec. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!