Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az embereket...

Szerintetek az embereket megváltoztatta a válság, vagy az emberek ugyan olyanok, amilyenek voltak eredetileg, csak most jobban lehet látni?

Figyelt kérdés
Tehát arra gondolok, hogy a válság miatt emberi kapcsolatok érték véget különböző okok miatt, mert válság van, és ez kihozhat/kihoz olyan emberi tetteket, amelyek negatívan érintenek másokat és végrehajtójukat, vagy a válság alatt igazából az emberek megmutatták igazi arcukat, amit eddig nem lehetett látni, mert titkolták, stb? Ti hogy gondoljátok?

2020. dec. 20. 02:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

"válság van, és ez kihozhat/kihoz olyan emberi tetteket, amelyek negatívan érintenek másokat"


Kicsit pongyolán van megfogalmazva, de szerintem ez nagyon is tapasztalható jelenség. Hogy kinél hogyan csapódik ez le, az egyéni tűréshatártól is függ, de én magamon, környezetemen igenis tapasztalom, hogy jelentős stressztöbbletet okoz, hogy kb. minden téren ellehetetlenítik az embereket. Gyakorlatilag megszűntek a rekreációs lehetőségek, de persze dolgozni azt kell (már aki nem vesztette el a megélhetését ugye).

És az a szép az egészben, hogy emiatt is csak az átlagember aggódhat, a képmutató politikusaink bandázhatnak, orgiázhatnak ugyanúgy zavartalanul, nekik aztán nem kell aggódniuk sem a stressz, sem a megélhetésük miatt.

2020. dec. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanolyan unalmas vagyok, mint a válság előtt..
2020. dec. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Mégpedig megláttam azt, hogy mennyi képmutató, hazug, hipochonder ember van. Eddig is sejtettem ezt, de legalább megbizonyosodtam.
2020. dec. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Én mindig tudtam hogy sok a barom, de eddig nem akarták átvenni az irányítást. De most....Az agyatlan, nulla senki emberek akarják értelmezni a sebtében összedobott szabályokat, és megfélemlítenek mindenkit... Nincsenek kidolgozva a szabályok normálisan, és hülyebiztosra fogalmazva, és így most a hülyék uralkodnak. Minden eddigi értéket törölnének kb.
2020. dec. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Nehéz megítélni: a szabályokat követik (maszk, stb.), egymással szemben nem agresszívek (ahol mozgok legalábbis), van, aki készséges, viszont az autósok ugyanolyan tahók egymással.

Otthon a 4 fal közt nem tudni, mennyi tányér röpköd...

2020. dec. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem változtatta meg az embereket, alapvetően mindenki maradt olyan amilyen volt.
2020. dec. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
A férjem mindig mondogatta mennyi hülye/buta ember van. És tényleg. Nekem ez a tanulsága. Nem hittem,de az a sok barom,virustagado,maszk ellenes hülye,ami elözönlötte a netet. Félelmetes... Tényleg hülyék az emberek...
2020. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Megjelent az egyik szélsőség. Szélsőséges vagy utolsó, fogjál kezet a maszkellenesekkel. Ugyanolyan vagy pepitában, szélsőséges. Veletek van a gond, mindegy melyik oldalra vagytok szélsőségesek.
2020. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó. Nem szélsőséges dolog a kezfertotlenites és a maszk , távolságtartás. Ahol betartják nagyjából túl vannak rajta. Itt szarnak mindenre és nem úgy tűnik hogy egyhamar vége lesz.
2020. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

Az szerintem sem szélsőség. Főleg a távolságtartás amit nálunk hanyagolnak. Akkor visszavontam. Azok az igazi szélsőségesek akik távolságtartás nélkül csak és kizárólag egy szabályt tartanak be, ami számukra a legyegyértelműbb óvodás szinten 2 számot tartalmaz: a kijárási korlátozást. De azt kegyetlenül mindenkire rá akarják erőltetni. Napközben meg össze-vissza fertőzik egymást.

És az is szélsőség ha valaki nem engedi hogy egy fulladozó ember a kihalt utcán levegye a maszkot.

A lényeg a vírus terjedési mechanizmusának igazi megértése lenne, de ez az emberek többségének megugorhatatlan, így burjánoznak a szélsőségek, egymást erősítve.

2020. dec. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!