Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy ne tartsanak...

Mit tegyek hogy ne tartsanak annyira felvágósnak ?

Figyelt kérdés

Mindenki csak annyit lát belőlem ami a külsőm . Méregdrága ruhákban járok mindenhova , mindig autóval visznek a szüleim meg a boltig is , és mindezek mellett rettentően elkényeztetett vagyok:

- havi több mint 100 k zsebpénz

- csak úgy mostanában majdnem minden nap kapok több száz ezres ruhákat

- arrogáns vagyok és mindig mindenkit leszólok

Ez most csak kevés dolog volt a mindennapjaimból és ez alapján mindenki azt hiszi hogy nekem soha semmilyen problémám nincs pedig ez nagyon nem így van . Az osztálytársaim állandóan bántanak a drága dolgaim miatt , a tanároknak sem tetszik hogy egy hónap alatt többet költök mint az ő éves fizetésük és az sem tesz hozzá túl sok jót hogy már ennyi idősen ( 16 évesen ) saját autóm és budapesti lakásom van .

Viszont mint azt már említettem , az életem nem csak csupa boldogság . Rohadtul monoton és unalmas . Gondolok itt arra hogy mindenem megvan és semmiért sem kell semmit sem tennem . A szüleim ( főként anyukám ) nagyon sokat veszekednek a mamámmal ( bár nem tartják a kapcsolatot közel lakunk egymáshoz , pár utcányira így ez nagyjából elkerülhetetlen , mivel ugyan oda járunk bevásárolni és nekem nagyon ciki amikor pl a bolt közepén elkezdik szidni egymást ) . De a legnagyobb gond az hogy ötletem sincs hogy hogyan változzak meg legalább annyira hogy ne utáljon meg mindenki a puszta kinézetem és anyagi hátterem ( szüleim anyagi háttere ) miatt .

Ha találkoztatok már hozzám hasonlóval biztosan el tudjatok képezni hogy milyen is lehetek .

A kérdés tehát az lenne hogy valakinek van e valami ötlete hogy hogyan változzak meg ?



2020. dec. 21. 00:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Rossz kategória.


Amúgy fent pontokba szednek leírtad, hogy mi a probléma: "Arrogáns vagy és mindenkit leszólsz". Tehát a problémát felismerted. Mostmár csak változtatni kell rajta.

2020. dec. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%

Nem a külső értékektől kell megszabadulni, hanem minél több belsőt szerezni hozzá...

Ha nem volna pénzed és szüleid, mit kezdenél magaddal?

Legyen hobidd, megbecsült barátaid és eszed ahhoz, hogy úgy teremts értéket, hogy élvezed is...

2020. dec. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Add el a ruhákat és újíttasd fel belőle a városod útjait, rögtön mindenki szeretni fog :)
2020. dec. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Én nagyon sajnállak, amiért lakásban kell élned.

A szüleid nyilván megtehetnék, hogy családi házat vegyenek neked, és mégis egy lakásban kell szenvedned :(

Én nem tudnék olyan putriban élni. Együttérzek veled.

2020. dec. 21. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad.

"arrogáns vagyok és mindig mindenkit leszólok" egészen addig amíg valaki majd taknyosra nem pofoz miatta.


"a tanároknak sem tetszik hogy egy hónap alatt többet költök mint az ő éves fizetésük és az sem tesz hozzá túl sok jót hogy már ennyi idősen ( 16 évesen ) saját autóm és budapesti lakásom van ."

Nos ehhez senkinek semmi köze. Esetleg ha sosem hangoztattad volna mennyi pénzetek van hanem visszafogod magad nem ez lenne. Azért tartanak felvágósnak mert az vagy.

16 évesen pedig nagyon frankó, hogy van egy autód de vezetni nem tudod. 😅


Egyszerűen legyél ember. Nem kellenek a több százezres ruhák. Pláne nem gyakran. A 100 k zsebpénzt sem kell elkölteni. A suliban sem kell senkinek mondani, hogy mi mennyibe került. Hogy mennyit kapsz.


Az pedig, hogy a szüleid visznek el boltba is kocsival az már te kényelmes szarságod.

2020. dec. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Már autód és lakásod van 16 évesen azt a szüleid visznek.


Ahamm.

2020. dec. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan hazudsz de tokmindegy mert igyis ugyis azt hiszed barmit is szamit a penz.
2020. dec. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6, csak mert a sofőr szabin van
2020. dec. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Micimacko67 ***** válasza:
100%
Troll...
2020. dec. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Például ne legyél arrogáns. Kezdésnek ez jó lesz. :)
2020. dec. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!