Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túlérzékeny lettem?

Túlérzékeny lettem?

Figyelt kérdés

Régen is nagyon érzékeny voltam. Sokmindenen tudtam volna sírni de ma már, amiota a gyermekem megszületett szinte mindenen. Egy kellemes zenén, anyák napja, szüli nap, szülő i értekezlet. Szó szerint mindenen. Már leplezni sem tudom. Kívülről nem látszik de nagyon érzékeny vagyok. Már az eskuvonktol is előre félek.

Mit tudok tenni? Hogyan gyozzem le ezt az állandó siránkozást?


2020. dec. 22. 05:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem még gyerekem sincs, de ugyanígy vagyok vele. Régen kb cikinek éreztem hogy pl ha elhunyt egy családtag se sírtam, most meg még egy reklámon is. Az esküvőről meg ne is beszéljünk, mert ha csak eszembe jut a templom, a fogadalom, a szülőköszöntés már elbőgöm magam😃
2020. dec. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég gyakori, hogy a nők bőgő masinává válnak, ha gyerekük születik, nincs ebben semmi extra. Állítólag a hormonok miatt van.
2020. dec. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj de jo hogy nem vagyok egyedül. Már a szuloi ertekezletektol is minden bajom van. Mise a templomban. Karqcsonyi reklamok. Izlik a szüleimnek a sutim!!!!!! A Himnusztol egyenesem végem mert milyen szép hogy feláll mindenki.....
2020. dec. 22. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Mért amúgy van olyan ember aki pl a Telekom karácsonyi reklámján nem sírja el magát? 😃
2020. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!