Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi idő leszokni egy rossz...

Mennyi idő leszokni egy rossz szokásról?

Figyelt kérdés
Bármire érthető.
2020. dec. 22. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
2 óra 10 perc 42 másodperc.
2020. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ahj de rohadt vicces tényleg...:) hahaha.. marha kreatív, hogy minden ilyen kérdés alá beír valaki egy ilyet..
2020. dec. 22. 11:59
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

1 év, 2 hónap, 3 hét, 4 nap, 5 óra, 6 perc és 7 másodperc.

Szívesen! 🙏

2020. dec. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Mit vársz? Ilyen ostoba kérdésre mit lehet válaszolni? Egy nagyon tág, nem definiált témára vársz instant megoldást. Olyan a válasz, mint a kérdés.
2020. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom kb. annyi ido, amig egy uj szokast kialakitasz, 30-60 nap.
2020. dec. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Szokást megszüntetni nem lehet, csak helyettesíteni mással.

Ehhez az kell, hogy azonosítsd a kiváltó ingert, magát a szokást, és a jutalmat, amit a szokás végzése ad.


Ha sikerül kiváltani olyannal, ami ugyanerre indul be, nem ártalmas, és hasonló jutalmat képes nyújtani, akkor néhány hét, esetleg hónap alatt sikerül.

2020. dec. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

21 napot sokszor olvastam, hogy akkorra erősen stabilizálódik.

Én amikor elkezdtem edzeni, első pár nap nehéz, aztán már nagyon könnyű volt, és ha kimaradt az edzés, hiányt éreztem. 1 hét elég nekem egy szokás kialakításához, onnastól könnyen folytatja magát. De a lényeg, hogy egy nap se legyen kihagyva, még ha az edzés 1/3-át is csinálom meg mert annyira nincs erőm hozzá, akkor is legalább legyen meg a fejemben az, hogy MEGCSINÁLTAM, én ezt szoktam csinálni, mert ilyen vagyok.

2020. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak egy elhatározás. Onnantól már fejben dől el minden.
2021. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg elég ostoba a kérdés. Kérdező, a kettes válaszod meg szánalmas. Ha vki ennyire primitív, és a humort se értékeli, akkor minek nyilvánul meg itt?
2021. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!