Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne HA találnál százötven...

Mi lenne HA találnál százötvenezer forintot a utcán?

Figyelt kérdés

#pénz,találás,szerencse
2020. dec. 24. 08:09
A kérdező szavazást indított:
Aki kapja,marja,szóval sunyin elraknám
Becsületem többet ér,amúgyis,nem milliókról beszélünk
65 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
Jogkövető állampolgárként mindent megtennék, hogy a tulajhoz vissza kerüljön. Természetesen. Nem is lehetne másképp.
2020. dec. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hozzá egyéb irat, akkor megfontolnám, hogy visszajuttatom, de ha csak egy köteg lóvé, akkor nincs értelme leadni, mert vagy a rendőr teszi zsebre, vagy az állam, és egyik rosszabb, mint a másik. Főleg az állam...
2020. dec. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha lennének mellette iratok, tárca, bármi amivel beazonosítható vagy kideríthető a tulajdonosa, akkor leadnám a rendőrségen.

Amennyiben csak pusztán a pénz heverne ott, tisztában lennék vele, hogy úgysem jutna vissza a gazdájához. ILyen esetben megtartanám. Én is veszítettem már el pénzt, igaz, nem ilyen sokat, de egyszer sem hozhatta vissza senki, mert nem volt ráírva a nevem és címem.

2020. dec. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ennek többszörösét is adtam már vissza a gazdájának.
2020. dec. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha CSAK a pénzt találnám, akkor természetesen zsebre vágnám. Ha egy tárcában lenne iratokkal, akkor eljuttatnám a tulajdonosának.
2020. dec. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
22%
Gyorsan megcsináltatnám a számat. Utána próbálja meg bárki is visszakérni a pénzt.
2020. dec. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
Simán eltenném a nincsenek iratok. Egyet azért megtennék: innék egyet az elhagyója egészségére.
2020. dec. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%
Intézmék belőle egy normalisabb karácsonyt.
2020. dec. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
29%
Az iratait visszaküldeném neki. A rendőrségre semmiképp sem mennék, mert mgé engem tartóztatnának le.
2020. dec. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
7. plusz vennél egy doboz tetszőleges gyógyszert, mert valószínűleg az lesz az első gondolata a gazdájának, hogy "akkor költse gyógyszerre" :D
2020. dec. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!