Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra mi az élet értelme?

Számotokra mi az élet értelme?

Figyelt kérdés
2020. dec. 24. 23:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
70%
Mire rájössz, hogy mi az értelme, addigra pont vége lesz.
2020. dec. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
35%
A 3,14na.
2020. dec. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
50%
"Alan Watts ~ “The meaning of life is just to be alive. It is so plain and so obvious and so simple. And yet, everybody rushes around in a great panic as if it were necessary to achieve something beyond themselves.”
2020. dec. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
55%
Semmi jelenleg
2020. dec. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem az élet értelme, hogy nincs értelme.

El kell engedni, és megkapod. Ez talán a legfontosabb. Csak az lehet a tied, amit képes vagy elengedni, és úgy megtalálni a harmóniát.

Talán az élet értelme maga a harmónia. Annak keresése, megtalálása, megtartása.

2020. dec. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
67%

"Az élet lényege a nyomor kiirtása, a nyomor minimumon tartása."


- Doktor House

2020. dec. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%

42

Amúgy meg bármi, ami boldoggá tesz:család/hobbi/munka/barátok... stb és ezek bármilyen arányú elegye.

Mondhatom én neked, hogy szerintem az élet értelme fura helyekre eljutni, minden extrém sportot és furcsa ételt megkóstolni, szerezni egy jó munkát, ami kb hobbim lehetne, 30-35 évesen gyereket vállalni, háziállatokat tartani és remélhetőleg az 1. házastársammal megöregedni, de minden ember más, más célokkal, szenvedélyekkel.

Van, aki boldog csak otthon, szinte semmit téve, másban dübörög a mehetnék folyton. Vannak aszociálisok és társaságok, van, aki folyton szexelne, más, szinte soha. Minden annyira széles spektrumon mozog, hogy őszintén szólva azon kívül, hogy "Tedd azt, ami boldoggá tesz" nem lehet meghatározni az élet értelmét, szerintem.

2020. dec. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
68%
A szeretet. Adni és kapni.
2020. dec. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
57%
A tapasztalás és a fejlődés. Önmagad megtalálása és visszatérés a Forráshoz.
2020. dec. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
43%
Alapvetően a fejlődést mondanám, de van egy szívből jövő, teljesen más válaszom, amire mostanában jutottam el annyira, hogy megfogalmazzam. Nincs semmi értelme. Csak vagyunk, hogy legyünk. Nincs mit elérni, nincs hova menni, nincs mit keresni.
2020. dec. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!