Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vágyom a szeretetre, de ha...

Vágyom a szeretetre, de ha megkapnám se tudnék vele mit kezdeni. Voltatok hasonló helyzetben? Mi segített?

Figyelt kérdés
Át tudott ez az érzés bennetek fordulni? Minek a hatására?

2020. dec. 27. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Én is nagyon vágyom rá, de tudom, hogy senki se viszonozná. Én a párnámat szoktam ölelgetni, és odaképzelek egy csajt. Legalább egy kis ideig boldognak érzem magam.

18/F

2020. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Elképzelni sem tudom, hogy milyen lenne ha valaki önzetlenül szeretne. Már megtanultam egyedül boldognak lenni, működik, nem változtatok rajta.
2020. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerem, és nagyon rossz érzés. Amikor megkapom, eltolom magam mellől az embereket. Az okát tudom.

Amikor érzed, hogy befeszülsz, állj meg egy pillanatra, és gondold át, mit-hogyan kellene e helyett a viselkedés helyett tenned.

Ha így viselkedsz folyamatosan, elmarod az embereket magad mellől, ez tapasztalat!

2020. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

át tud fordulni: azzal hogy szeretsz

Így ír Thomas Mann -tanulhatunk belőle:

"és Tonio mégis boldog volt. Mert a boldogság, mondotta önmagának, nem abban van, hogy az embert szeretik, az csak undorral vegyes kielégülése a hiúságnak.

Boldogság az, ha az ember szeret, és holmi apró, fortélyos közeledésekkel lopja meg szerelme tárgyát.

És lelkében felírta ezt a gondolatot, teljesen átgondolta és gyökeréig átérezte"

2020. dec. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!