Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves voltál, amikor már...

Hány éves voltál, amikor már nőként/férfiként gondoltál, hivatkoztál magadra, nem pedig lányként/fiúként?

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 24-25, miután elvégeztem az egyetemet, dolgozni kezdtem és tartós párkapcsolatom lett- ez így nagyjából egy időben történt, fél év leforgása alatt.
2020. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19 évesen, mikor elkerültem otthonról.
2020. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
30 körül
2020. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
100%
27 körül amikor itt gyakorin belém álltak hogy már nőt kell írni. Amúgy élőben nem hivatkozok magamra sehogy, ez mindig távol állt tőlem, gyerekkoromban is gyerekként gondoltam magamra, nem lányként, most meg csak simán felnőtt emberként.
2020. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
😬 Én 45 éves vagyok, van 2 gyerekem, de még most sem igazán.
2020. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25 éves vagyok és még mindig lányként gondolok magamra. 😐
2020. dec. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32 évesen, miután anya lettem, és elért a döbbenet a szülészeten, hogy a gyerek anyakönyvi kivonatán az 'Anyja neve' rubrikában az _én_ nevem szerepel. De ez a 'nőzés' sokszor még most is csak kifelé működik: idebent még mindig kicsit kevéssé passzol ez a kategória. Olyannyira, hogy a saját koromat is mindig fejszámolom, ha kérdezik... Bezzeg jövőre: 40 leszek, az jó kerek, lazán rá tudom majd vágni hitelesen, 0 gondolkodással. :)
2020. dec. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!