Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tőlem várja el,hogy...

Miért tőlem várja el,hogy rendeljek neki telefontokot?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam akivel jóba lettem, de közben nyilvánvalóvá vált, hogy csak ki akar használni mindenben ezért ignorálni akarom, csak múltkor is megsértődött amikor azt mondtam neki, hogy nem érek rá elkísérni x helyre.


Tegnapelőtt karácsony napján rámírt, hogy rendeljek neki tokot aliexpress-ről ( keressek is neki és küldjem el milyenek vannak, aztán ő kiválasztja).

Én nem értem neki nem ugyanannyiba telne letölteni az alit és keresni?!

Sőt bankkártyája is van, meg is tudná rendelni.

Ami a legrosszabbul esett, hogy semmi boldog karácsonyt vagy légyszíves vagy valami.


2020. dec. 28. 13:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, azért várja el, mert te megcsinálod neki. Ha következetesen nemet mondasz az ilyen kéréseire, egy idő rájön, hogy felesleges is kérnie és utána leáll.
2020. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

De akkor még neki áll feljebb.

Annyit írtam neki, hogy nem tudok mert lejárt a kártyám és még nem aktiváltam az újat.

Erre is annyit írt,hogy akkor mikor tudok?

2020. dec. 28. 13:11
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

És téged miért érdekel, ha ő megsértődik?

Én a helyedben csak annyit írtam volna neki eleve, hogy "Szia. Bocs, ebben most nem tudok segíteni. További szép ünnepeket."

És onnantól kezdve ignoráltam volna minden további üzenetét.

Majd megoldja máshogy.

2020. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Csak kínos lenne úgy dolgozni, főleg hogy egymással szemben van az asztalunk.
2020. dec. 28. 13:18
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ő béna sokmindenhez. es mindenhez mindig segitséget kérhet. Ha nem toled akkor mástol
2020. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem kérdezed meg tőle, hogy miért nem rendel magának? Mond meg neki hogy neked nincs időd ezzel foglalkozni, felnőtt ember, oldja meg. Ráadásul kit érdekel ha megsértődik, legalább békén hagy.
2020. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
49%
Hát ez egy világi idióta lehet, ne legyél a csicskája.
2020. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy megmutatod hogyan kell és legközelebb magának is meg tudja venni. Nekem is vannak ilyen ismerőseim. Az egyik azt mondta, hogy nem csináltat olyan bankártyát, amivel interneten is lehet fizetni, mert ott ellopják a pénz. Gondolom az én pénzemért nem kár.
2020. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

"Neked is boldog karácsonyt, Géza! Ne haragudj, de most a családommal ünnepelek, nem érek rá az ilyen badarságokra. Oldd meg magadnak."


Megsértődik? Mire fel? Nyugi, nem tart sokáig, hamarosan újra szüksége lesz rád.

2020. dec. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Így könnyebb neki és valószínűleg érzi is rajtad, hogy veled megteheti, mert kedves vagy/voltál vele.

Nem tudom mással is így viselkedik-e, mert akkor életképtelen egy ember.

Ha csak veled csinálja ezt, akkor ez kizárólag feléd irányul, ezt látja benned.

Én szépen, finoman leépíteném.Biztosan megsértődik, de ő egy senki neked. Se nem családtagod, rokonod, párod.

2020. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!