Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jól nyomja a kis csaj?

Jól nyomja a kis csaj?

Figyelt kérdés
[link]

2020. dec. 29. 11:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
Betegnek tartom azt, hogy valaki erre "tanítja" már ilyen idősen a kölykét.
2020. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
Fegyvert mindenkinek! Én azt mondom hogy már ebben a korban nyírják ki egymást úgy is sokan vagyunk, hehe..
2020. dec. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Beteg? Én meg azt tartom betegnek, amikor valaki elviszi a kisgyerekét disznóvágásra. Ott még vér is folyik, mégis milyen jól szórakozik a pórnép. Mint mondtam, más nép, más szokás.
2020. dec. 29. 14:49
 14/16 anonim ***** válasza:
85%

Nő vagyok, és bevallom én imádtam volna, hogyha apámnak van egy hobbija amibe bevon, de sajnos nem ilyen jó családba születtem.

Nem tudom mennyire jó a kislány fegyverkezelési technikája, de tőlem annó a kis pumpavégű töltényes pisztoly játékot is elvették, persze se előtte se utána nem foglalmoztak velem...

Bem látok ebben kivetni valót, az ember öl, az rossz szándékú, az hülye és nem a fegyver.

Azt is illik megtanítani a gyereknek hogy kell kezelni a gázt meg hogy bánjon a késsel.

2020. dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%

De sok fegyvert ellenző faszparaszt van itt, de persze ha meg megtámadnak, vagy betörnek hozzátok amikor otthon vagytok, akkor a fegyveres rendőrre bízzátok, a testi épségeteket, életeteket. De a kérdésre rátérve, egész jól nyomta, biztonságosan kezelte a fegyvert amikor nem lőtt, nem volt az elsütőbillentyűn az ujja (ezt sok felnőtt se tartja be), az már más kérdés, hogy nagy volt a fegyver neki. Egyébként meg, Usa-ról beszélünk ott a szülő felelőssége megtanítani a gyereket, a biztonságos fegyverhasználatra, hogy elkerüljék a baleseteket, ott ez a divat 4-5 évesen már lőnek a gyerekek. És köszönik is szépen, de nekik így jó.

Magyarországon meg nem tudod megtenni 14 éves korig, csak airsoftall légpuskával/légpisztollyal, 14 éves kor felet meg használhat .22 est a többit csak 18 felet.

2020. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én megtanítom a gyerekeimet a fegyverek használatára ÉS a biztonsági előírásokra, szabályokra.

A videóban szereplő kislány egyrészt nagyon fiatal testileg, lelkileg egy maroklőfegyver használatához, másrészt aki tanította, maga sem ért semmit a fegyverekhez. Nagyjából minden rossz a videón :(

Az ilyen pici gyereknek még nincs fofalma arról, mit jelent az, ha megöl valakit, és a biztonságos fegyverhasználat szabályait sem képes követni, nem tudja felmérni a veszélyeket.

Az ötévesemet odaállítottam magam mellé, megnézhette, hogyan kell megtölteni a légpuskát, és aktív részvételemmel szigorúan lőlapra lőhetett vele párat. A 10 évest már megtanítottam a légpisztoly használatára, de egyedül soha nem engedném, hogy használja, mindig közvetlenül mögötte állok. Soha nem lövünk másra, mint lőlap, és a lövések irányát, távolságát, és minden körülményt alaposan átbeszélünk, és MINDIG szoros felügyelet mellett lő.

Nem rossz az, ha a fiatalok tudnak egy ilyen eszközt használni, de semmiképpen nem a videóban szereplő módon...

2021. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!