Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha feszengek és...

Mit tegyek, ha feszengek és kellemetlenül érzem magam, ha szóba kerül az öngyilkosság, eltűnés, evészavar, mert mindegyikben volt részem?

Figyelt kérdés

Amikor általános iskolás voltam, akkor egyszer, nem tudom hogy miért, de megbeszéltem az egyik osztálytársammal, hogy megyek náluk délután, de a szüleimnek nem szóltam. Suli után nem haza, hanem az osztálytársamhoz mentem. A szüleim már mindenkit felhivtak, és bejelentették még a rendőrségen is, hogy eltűntem. Végül hazamentem.

Tinédzserkoromban anorexiás voltam, öngyilkos is akartam lenni. Majdnem kiugrottam a 4. emeletről.


25 vagyok, és ha szóba kerül ez a téma, akkor mindig szorongok, és kényszeresen témát akarok váltani,pedig ennek már sok éve, hogy történt.


2020. dec. 29. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted volt valami kiváltó ok? Beszéltél már erről szakemberrel is?
2020. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Mert ezeket eltemetted magadban ahelyett, hogy ténylegesen feldolgoztad volna magát az eseményt és a kiváltó okait. Érdemes lenne felkeresni egy szakembert.
2020. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Csak támogatni tudom az előző válaszolókat. Ezeket a dolgokat, a félelmeidet, a problémáidat, mind-mind eltemetted magadban, és éveken át cipelted őket magaddal. A régi szorongásaid ezért mindig előtörnek, akkor, ha beszélned kell róluk, vagy ha más teszi ugyanezt. Egy szakember felkeresése jó ötlet lenne, ő tudna segíteni, hogy átlendülhess ezeken.
2021. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!