Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetek? mit tehetnék...

Mit tehetek? mit tehetnék hogy ne érezzem zavarba/kellemetlenül magam ilyenkor?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy furcsa kérdés.. de a párommal együtt élek és nem merek elmenni WC-re ha nagy dolgom van .. mindig akkor olcsón meg, ha nincs itthon (elmegy boltba stb és olyankor nem megyek vele).. tudom természetes dolog stb, de valamiért zavarban érzem magam ilyenkor.. a napokban erős hasmenésem volt és hát elég kellemetlenül éreztem magam annak ellenére, hogy természetes emberi dologról van szó aztán mikor már megkönnyebbültem még egy kicsit zavarban voltam s ő is olyan volt mintha mi sem történt volna ..


A kérdésem pedig az lenne, hogy mit tehetnék hogy ne érezzem zavarba/kellemetlenül magam ilyenkor?


2020. dec. 30. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Na én pont ezért NEM akarok senkivel sem együttlakni ! Egyrdül akarok ülni teljes nyugalomban a budin és nem akarom más sz@rát szagolgatni.
2020. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha régóta együtt vagytok és még így is ennyire gátlásos vagy mellette, nem hiszem, hogy egymásnak való vagytok.
2020. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetben(?) még természetesek ezek a fenntartások, de aztán egyre inkább elfogadjátok egymást szőröstül-bőröstül. Másképp egyszerűen nem lehet élni.


Nem azt mondom, hogy fingóversenyt rendezünk, de ha néha kijön valamelyikünknél egy puki, nem csinálunk belőle ügyet, mintha meg sem hallottuk volna.

2020. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ventillatoros villanykapcsolo eletreszolo megoldas. Kulonben viszont: bejelented, zene bekapcsol, bent kiszelloztetsz, es nem mehet be 15 percig meg.
2020. dec. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem nem a hangokkal/szagokkal van a problémám.. hanem hogy mikor már ingert érzek rá hogy na mennem kell már akkor kényelmetlenül érzem magam ..


Az eddigi válaszokat pedig nagyon köszönöm mindenkinek!

2021. jan. 1. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!