Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik-e, hogy valakit olyan...

Létezik-e, hogy valakit olyan programra hívnak, ami tetszik neki, de ugyanakkor feszélyezi?

Figyelt kérdés

És ráadásul, az illető több nap múlva jön csak rá, hogy ez feszélyezné.

Létezhet, hogy nem érzi ezt egyből?


2021. jan. 1. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Hát pár év múlva már el se fogsz menni. Én sehova se megyek emiatt. Én is ezt érzem
2021. jan. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1: Ebből semmit nem érteni. Egyébként sem rólam van szó.
2021. jan. 1. 10:52
 3/3 anonim válasza:

Velem is volt már ilyen.

Elhívtak a barátaim inni de féltem, hogy a szüleim nem engednek el ezért az utolsó pillanatba kérdeztem meg előtte pedig szorongtam, hogy vajon elengednek e. Végül elengedtek de még utána is feszélyezve éreztem magam de közben vártam is. A végén hatalmasat buliztunknés nagyon jól éreztem magam.


Szerintem létezhet, hogy először még nem érzi úgy az ember, hogy élvezné az adott programot, de aztán hidd el sokkal jobb ott lenni és élvezni a pillanatot mint otthon azon gondolkodni mit hagytál ki.

2021. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!