Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ehhez hasonló Facebook...

Az ehhez hasonló Facebook posztok úgy kb hány éves kor fölött szoktak megszűnni?

Figyelt kérdés

[link]


Úgy értem, hogy viszonylag sok ilyet látok (hullámokban jönnek), de eddig nem is volt annyira meglepő, mert ha valaki bejelöl, s én látásból ismerem, akkor visszajelölöm. (Így meg az iskola miatt elég sok olyan ismerősöm van, aki jóval kisebb nálam). Gyerekeknél meg azért nem annyira meglepők az ilyen posztok, mert mikor 12 évesen Facebook-om lett, én se tudtam, hogy nem így működik.


Viszont a képen levő szöveget egy 18-19 éves posztolta...



2021. jan. 2. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki 50 évesen is ilyeneket tol.
2021. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kor számít. Van, aki először találkozik ezzel a körlevéllel és bedől neki...
2021. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel leginkább a tudatlan gyerekeket és a nyugdíjasokat lehet behülyíteni.
2021. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég én is belefutottam ebbe a posztba, amit egy diplomás, 25 éves ismerősöm tett ki... Azt hittem, azért egy egyetemen ragad annyi elemi józan ész valakire, hogy ne dőljön be egy ilyennek. Tévedtem.
2021. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már minden korosztályból láttam ilyen posztokat sajnos, úgyhogy nem mondanám korhoz kötöttnek. De az tény, hogy a tizenévesek és idősebbek teszik ki ezeket a leginkább.. nem tartom valószínűnek, hogy ez a "trend" egyhamar megszűnne..
2021. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Hát ez nem életkor kérdése.

Nekem van pár 40 és 60 közötti ismerősöm, akik néha olyan ordas nagy baromságokat posztolnak ki teljes meggyőződéssel, hogy már én érzem kínosnak.

Ez kb "a rákot a citrom gyógyítja csak az orvosok ezt elhallgatják" szintű felvilágosult-engemavilágcégekneksemsikerültátverniük-Marika néni/Ernő bácsi posztok.


A fiatalokat (18 alatt) meg a nyugdíjasokat (65-70 felett) lehet ezekkel a legjobban behülyíteni.

2021. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Van nyugdíjas ismerősöm aki minden ilyet megoszt, és van aki 12 évesen is tudta, hogy baromság.

Nem életkortól függ

2021. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ez sose áll meg. 😄
2021. jan. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!