Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Váratlan helyzetekből általába...

Váratlan helyzetekből általában jól ki tudod vágni magad?

Figyelt kérdés
Pl. elszólod magad és abból magyarázkodni, vagy egy munkahelyi konfliktus során, stb. Vág az agyad egyből?
2021. jan. 4. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem mindig.Sokszor utána jut eszembe,hogy mit kellett volna mondanom ami frappáns :)
2021. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kollégáimat sem érdeklem, engem sem érdekel a véleményük rólam. Nem izgatnak a munkahelyi konfliktusok, sem hogy győztesen kerüljek ki belőle. A munkát elvégzem, a fizetésem megkapom, a főnökkel kell egyedül jóban (vagy legalábbis nem rosszban) lenni.
2021. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nem. Egyrészt nem vagyok gyors, másrészt frappáns szövegeket tudok kreálni, csak nem merem kimondani. utólag mindig "verem a fejemet a falba", hogy mit kellett volna...
2021. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, nagyon rosszul teljesítek improvizáláskor :/ Mindig csak utólag vagyok okos, humoros, amikor már leül a helyzet. Nem tudom hogyan változtassak rajta. Bátyámnak viszont olyan zsigerből jön az egész, hogy fantasztikus. Azonnal frappánsan visszavág egy konfliktushelyzetben, random szóviccei vannak. Ő már kicsiként is ilyen volt.
2021. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nagyon nem.
2021. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én remekül improvizálok, minden váratlan vagy kellemetlen helyzetben feltalálom magam, de ebben több évtizednyi rutinom van, senki se születik ezzel a képességgel.
2021. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában igen. Ha a hangulatom olyan, még valami humoros is eszembe jut.
2021. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!