Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha nem bírom...

Mit csináljak ha nem bírom elviselni a fájdalmat olyan értelemben, hogy idegbeteg leszek tőle?

Figyelt kérdés

Ez már évek óta tartó probléma. Legyen szó arról, hogy belerúgok az ágyba vagy valaki megüt.


Ha belerúgok valamibe akkor addig verem amíg le nem törik róla valami. Ha valaki megüt akkor viszont pofonnal/ütéssel reagálok.

Például kishúgom is bejött a szobámba majd beleharapott a lábamba erre én odacsaptam egyet a karjára ami bepirosodott neki. Nem is éreztem a dühtől, hogy milyen erőset csaptam, nem volt szándékos se de ilyenkor nem bírom visszatartani indulataimat.


Mit tegyek? Ez már csak gyógyszeres kezeléssel orvosolható nálam?



2021. jan. 4. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ősi gyógy mód, még a nagypapám említette: -Figyelj fiam, ha igazi "acélos" idegeket szeretnél, szedjél hangyát vessző kosárba.
2021. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Hány éves vagy?

Az ilyen dühkitöréseidet a szüleid észre sem veszik?

2021. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Önuralom a kulcsszó. Ez fejleszthető. A fogorvost se vágod orrba gondolom amikor injekciót ad.
2021. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amióta minden nap 20-30-szor belerúgok valamibe és 20-30-szor beleütközöm valamibe (nem direkt, ennyire bendzsa vagyok) azóta már megszoktam a fájdalmat. A vesekövem pedig megtanított, hogy mindig van rosszabb fájdalom az életben. Így ha fáj valami, már nem tud érdekelni. Szerintem te is edz fájdalommal.
2021. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2 Már beléptem a felnőtt korba és észreveszik de ők is ilyenek és úgy gondolják öröklött betegség (mondjuk ebbe én is egyetértek). Apám ugyanilyen, minden szarért vergődik, ordibál és még ütni is képes, anyámon is érződik ez a jellem, a húgom pedig szintúgy idegsukkos.


#3 Hát nem, de fejemben hevesen káromkodok. :D

2021. jan. 4. 19:43
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Érdemes lenne pszichológushoz fordulnod, és/vagy valami indulatkezelési tréningen rést venni...
2021. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem ezen dolgoznod kéne, pszichológussal. ne akard így leélni az életedet, nem fognak sokan megmaradni egy idegbeteg állat mellett. plusz még gyerekes is ilyen kis apróságokon így kiakadni
2021. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2021. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
menjel pszichologushoz mielott masokban vagy magadban kart teszel
2021. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Feleségedet, gyerekeidet is ütni-verni fogod. Keress szakembert.
2021. jan. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!